Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan vegyem rá anyámat hogy...

Hogyan vegyem rá anyámat hogy hadd legyen póthajam (csatos) és pc-m?

Figyelt kérdés
az meg a másik hogy a számba akarok és hogy a felső ajakrészre vagy az alsóra ink?:) köszii:)
2011. márc. 30. 21:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Most nem felvágni akarok! Nekem ís volt pink,ké,narancs,piros hajam..felnyirt is. És mára megbántam...vagy is nem az,hogy megbántam,de ha most lehetnék 15éves tuti nem csinálnám...mai szemmel kiröhögném magamat.:) szerencsére sokat változtam.

Vérszomjasnak meg respect!:) tetszik amit írt!


20/L

2011. ápr. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
nekem jelenleg tele van a hajam lila csikkal eredeti hajszinem szőke és barnára festetem modellkedek/modellkedtem és volt már pc.:) nem vagyok se emos se roker se semmi ilyesmi csak egy pc-t akarok...van ismerősőm aki fiatal idősebb és egyidős vele és van neki.most olyan példákat mondtok nekem...:D amit én se csinálmék meg am. ha megunom a pc-t kiveszem!^^. a hajam meg más téma anyám a fodrászom(mert ő profi fodrász) és a kérdésem nem az volt hogy hogyn tudtok lebeszélni hnem hogy ÉN anyámat hogy tudnám RÁ beszélni(ujra)?:)))
2011. ápr. 15. 20:15
 23/25 anonim ***** válasza:

De ha volt már piercinged akkor miért kérdés hogyan vegyed rá a szüleidet!:D

Meg ha anyud fodrász...akkor kérd meg, hogy akkor csinálja meg neked..és pont.

2011. ápr. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
épp ezaz..-.-' probálkoztam mindennel:D hogy 'de anyu már volt!' meg hogy 'vagy pc vagy tetkó' meg stb.:DD a póthaj más esest most modell leszek egy gyakornoknak (remmélem nem cseszi el:OO)
2011. ápr. 17. 17:19
 25/25 anonim ***** válasza:
De ez mi már, hogy pc vagy tetkó? Ez a valami ajh legyen már??? Most akkor igazából az jön le, hogy azért akarsz, hogy többnek tünj vkik előtt...(mondjuk ettől nem leszel több)
2011. ápr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!