Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan vegyem rá anyámat hogy...

Hogyan vegyem rá anyámat hogy hadd legyen póthajam (csatos) és pc-m?

Figyelt kérdés
az meg a másik hogy a számba akarok és hogy a felső ajakrészre vagy az alsóra ink?:) köszii:)
2011. márc. 30. 21:37
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
jah:D és nem az volt a kérdésem hogy hogyan osztanál ki:)))))
2011. ápr. 1. 17:34
 12/25 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Abban a bazi hosszú válaszban benne volt, hogy mit kellene mondani, nem csak a kiosztás. De bocs, rájöttem hogy a mai fiataloknál a szövegértés nehezen megy, a kötelező olvasmányokat is csak akkor olvassátok, ha egy sms-be belefér.

Sebaj, én nem vagyok az anyukád, azt csinálsz amit akarsz magaddal, de ha később ebből bármilyen hátrányod lesz, akkor úgyis te viseled a következményeit.

2011. ápr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Akkor igerem elolvasom az eloadasom utan!;] csak most telorol vagyok neten es miny probam lesz:D
2011. ápr. 2. 08:30
 14/25 anonim ***** válasza:
Vérszomjas pandamacinak teljesen igaza van.A pc miatt, lehet, hogy a tanárok is rossz szemmel néznének rád :S
2011. ápr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Most ertem haza:d most fogom elolvasni.:] am. Meg muveszeti suliba megyek dramara es volt hogy egy csajnak PIROS haja volt es nem szoltak neki semmi:D
2011. ápr. 2. 23:02
 16/25 A kérdező kommentje:
Nah vegig olvastam verszomjas macko vagy mi a neved:d es annyit fuznek hozza hogy volt mar pc-m:D es anyam fodrasz tehat mindent tud a hajrol meg stb. Es van batyam ish aki meg veletlenul se hagyna hogy elkanaszodjak:) de mivel komoly terveim vannak a jovore nezve ezert tudom hogy nem iszok nem cigizek nem drogozok... Meg irnek meg csak 1faradt vagyok mert eloadasom volt (mellesleg megyek orszagos versenyre mert nyerrunk:D) mas reszt meg faj a kezem..xd(telorol vagyok)
2011. ápr. 2. 23:16
 17/25 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon gyerekeges hozzászólás volt:)

Megfogod bánni...pont a te korodba lettek nekem is piecingjeim...volt 8 db is...és most 20éves fejemmel kivettem nyelv kivételével mindegyiket, ami látszik!!

Tetoválásom szerencsére ott van ahol nem igen látszik...én is így álltam hozzá, mint te...meg hogy sose veszem ki!:D

Hát de elöbb utóbb ki kell...sajnos több helyre adtam be önéltrajzot..és nem igen kellettem így...mondjuk így se rózsásabb a helyzet!:)

De majd, ha végzel a sulival..elöbb utóbb megtudod, ha nem anyudák nyakán akarsz élni 40évesen is!:)

A póthaj még a jobbik eset...bár teljesen ellenzem, mert ink az eredeti hajadat ápold és nővesszed meg!:)

De ha szépen összevan vágva akkor nézhet ki jól!

Piecing meg ne ajakba...annyira tömeg pc..:D mkinek ott van...ha már valamit csinálsz akkor kicsit legyél egyedibb...ne tucat!:)

De am szerintem feleseges...nem leszel ettől se több, se kevesebb..:) HA meg azért, mert a baráti körödbe is mkinek van...hát így fogadjanak el és kész...:)


20/L

2011. ápr. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
igazad van:) nekem volt az orromba 12évesen csak akk kijött egyszer nagyon K.O.-n voltam:O most jelenleg lila csikos a hajam...xd tudom hülyén hangzik de nagyon jól nézki:))) és neked hol volt pc-d?:D
2011. ápr. 6. 22:01
 19/25 anonim ***** válasza:
Kettő szépségpöttyöm volt, 2 szemöldökbe, 2 alul, 1 ínyfék, és 1 nyelv!
2011. ápr. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Akkor olvasgasd ezt:

[link]


"Kirúgtak a ruhám és a piercingem miatt"


Welcome to the real world, kislány.

2011. ápr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!