Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szertintetek a lányoknak jól...

Szertintetek a lányoknak jól áll az ajak alatti, oldalt a piercing?

Figyelt kérdés
Szeretnék de nem toom h jólálna-e!Amúhy ^emo^ vaok!
2009. febr. 24. 19:12
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Előző voltam, amúgy oda csak szúrják és nem lövik, és ott elég érzékeny, és csak tetkó szalonba csinálják, ékszerész nem. Oda csináltasr, ahová nem bánod meg, ja és ha vannak barátnőid vagy kedvesed, az ő véleményüket is kérd ki.

Amúgy volt itt egy kommentező, azt írta aki normális, az csak felül húzzak i a szemét, hát szerintem ez nem normalítás kérdése. Pl Tarja Turunennek tök jól áll hogy feketén füstösre körbe ki van festve a szeme, én ugyanazzal a sminkkel úgy néznék ki, mintha monokli lenne a szemem alatt. Amúgymeg ha már csak egyik felén húzod ki a szemed, inkább alul húzd ki, én ott szoktam, de nem tuddal csak cerkával ak ontúr vonalat, sokkal csábosabb, van akinek boci szeme van, nekem inkább macska, ezért kihúzom kicsit a külső szemzúgon kívülre és felfelé kanyarítom, hogy a cerka vonala elvékonyodjon, (nem kleopátrásra, az már durva). Plusz kis szempillaspirál, és máris szép a tekintet. Akinek közel ülő kis szemei vannak, annak úgy lehet optikailag nagyobbítani a tekintetét, hogy a szemhéj belső részét az orrnál fehérre, világosabbra festi ki, a külső felső szemzúgot meg sötétre, olyan színátmenetesen füstösre, hogy a

körvonal ne látszódjon, a szemöldökhöz érve totál elhalványodjon. Mindegy hogy milyen szín (barna szemhez zöld, kék, narancs áll jól kékhez szürke, barna, rózsaszínes...bőrszíntől is függ) a szemöldök alakja se mindegy, nekem nem tetszik ak itetovált, megrajzolt, vagy cérnavékonyra szedett szemöldök. Egy szájfénnyel, szempillaspirállal, vagy kis pircinggel oskat lehet dobni a külsőn, a kisugárzáson. Emósoknak jól áll a fekete ruhához a rózsaszín, és a pircing is üti a stílusukat, én oda vagyok a sötét kihúzott szemekért, az se baj ha fiúknak is tépett hosszabb hajuj van, vagy metroszexuálisan kihúzzák a szemüket, befestik feketére körmüket, tök olyan mint a gothic stílus


idess


www.ld50.hu/page/models


ő a kedvencem :)


ld50.hu/page/models/arweny


és ugyanez a cím arweny2 vel


nekem bejön a fejete haj, hófehér bőr :)

2010. szept. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!