Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szertintetek a lányoknak jól...

Szertintetek a lányoknak jól áll az ajak alatti, oldalt a piercing?

Figyelt kérdés
Szeretnék de nem toom h jólálna-e!Amúhy ^emo^ vaok!
2009. febr. 24. 19:12
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
64%
Nekem ott nem tetszik. Viszont felül-oldalt, azaz a Monroe piercing az igen. Bár az se mindenkinek áll jól.
2009. febr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
49%
JujCsiIí, hÁt NemNoon Toom hoGy jól e-állNaA neKed ¤¤¤ Sztem nNoncSi arCsi, de nem noon TooM ikszdéj szAl NincS TipPcsImMmMm^^
2009. febr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
66%
sztem nagyon jól áll énis akarok ugyanígy ajak alá, sok bnőmnek van és rajtuk is jól néz ki szval sztem nyugadtan csináltasd meg :]
2009. febr. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
69%

szerintem, ha egy emós még betesz magának egy piercinget a szája alá, akkor különösen debilen néz ki...

amúgy nekem tetszik az ajak alatti piercing, de nem emósokon, egyszerűen nem illik az emós cuccokhoz, hajhoz, sminkhez.

2009. febr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
76%
Nem!
2009. febr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon kevés embernek áll jól, mintahogyan az összes piercing. Szerintem elég érdektelen piercing. Csináltasd meg, ha akarod, bár én személy szerint irtózom tőle.
2009. febr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Hát....Valakinek köszi a válaszokat,valakinek nem!:S(bocsy)
2009. febr. 24. 21:29
 8/31 anonim ***** válasza:
85%
Én is irtózok attól,ha egy nő arcát fémek csúfítják...
2009. febr. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Hát köszi a válaszokat!
2009. febr. 24. 23:09
 10/31 anonim ***** válasza:
64%

Jajjj BocsÍÍÍÍÍ HoGy IlyEnnNn szar választ adtam, csak gondoltam érzékeltetem már veled, hogy nagyon gáz így beszélni és így írni, mint ahogy te, hogy "amúhy" meg "toom" és hasonló értelmes baromságok!

Ha rám hallgatsz szétlöveted a fejed (mármint piercingekkel) úgyis csak azt éred el vele, hogy erősíted az emberekben az ilyen fajta iránti szánalmat, mint amilyen te vagy, kisszívem!

Lehet lepontozni! JujCsiÍ! Azért el ne bőgd magad!

2009. febr. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!