Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szertintetek a lányoknak jól...

Szertintetek a lányoknak jól áll az ajak alatti, oldalt a piercing?

Figyelt kérdés
Szeretnék de nem toom h jólálna-e!Amúhy ^emo^ vaok!
2009. febr. 24. 19:12
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
66%

először IS!!


bazz.ne a HÜLYE NET OLDALAKON olvassatok az emóról.Ott BAROMSÁGokat írnak.NEM igaz,hogy az emók vagdossák magukat.max az,akinek elmentek otthonról Pf. :S

egysezerűen csak érzékenyebbek az átlagnál és van bennük egy olyan,h. szeretnének kitűnni a tömegből.EZ MIÉRT BAJ?


amúgy én nekem is lesz :] később kettő is,két oldalt.és PASSZOLNA

2009. febr. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!(már akinek)
2009. febr. 27. 16:01
 23/31 anonim ***** válasza:
88%

Egy valamit nem értek! Mégpedig azt, hogy ha valaki nem tudja elfogadni a negatív válaszokat (természetesen ha kultúráltan van megfogalmazva) akkor az miért kérdez egyáltalán, hiszen úgyis csak az számít hasznos válasznak ami pozitív az ő szemszögéből. Én úgy érzem, hogy elég korrekt és normális hangvételű választ adtam sajnálom ha a számodra nem kedvező válaszok nem tetszenek. Javaslom ha nem bírod a negatív kritikát akkor talán jobb ha máskor nem kérdezel hiszen úgyis csak az számít amit te tartassz jónak, pedig az ember igazán a saját elképzelésétől eltérő véleményekből tanulhat.

És szerintem akárki akármit mond ő szebb: [link]

mint ő: [link]

Pedig rajta is látszik, hogy egy jobb frizurával és anélkül a piercing nélkül igazán szép nő lenne legalábbis az én izlésem szerint!

Máskülönben pedig a te arcod a te életed és amíg másoknak nem ártassz azt csinálsz amit jónak látsz!

2009. febr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. márc. 1. 14:03
 25/31 anonim ***** válasza:
87%

nekem ott tetszik,majd oda szeretnék énis :)

de 13 éves vagyok szóval majd 14-15 éves koromban.

sztem jól állna :D

2009. márc. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nekem anya azt mondta hogy ha elmúltam 14 akkor megcsináltathatom!

És az pedig nevemberbe lesz!

:):):)

2009. márc. 1. 18:33
 27/31 anonim ***** válasza:
87%

szerintem kifejezzetten jól áll de tényleg.

jó hogy ilyen engedékeny anyukád van én már 14 múltam de sehogyse tudom kikönyörögni mert hogy ilyen fiatalon még nem kéne elcsúfítani az arcom...pedig minden vágyam hogy lehessen ajak pc-m.

2009. márc. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

Értem!!!

Én már nagyon rég óta könyörgöm,és szerintem azzal is hatok rá hogy már van 4db fülbevalóm+4 db pc-m a fülembe,és mondom neki hogy tele lesz a fülem pc.-vel ha nemm csináltathatok az ajkamba!:)(lehet hohy hülyeség de hatásos!:))

2009. márc. 1. 21:53
 29/31 anonim ***** válasza:
47%

Te hül*e kis pi**a! Még csak most kezd pelyhesedni a puncikád, mi a fa**t akarsz??????a te stílusodban: jujjjh asszed ettől lesz belőled coool csaaajh? Nagyon fognak szercsizni, de akkor meg mi lesz az emo feelinggel? Toooooood mit menny sírni a sarokba és vágd fel az ereidet még mielőtt meggondolod magad!

Ja és szerintem lövesd agyon a fejedet piercingekkel, de kezdd a halántákoddal!!!! :D



EMO Vers


Jaj de szép vagy abban


A Hello Kittys sza*ban


Mily szép a félrenyírt hajad


Pont úgy nézel ki, mintha lehánytad volna magad



A világfájdalmat jelzi a kinézeted?


Tizennégy évesen ehhez sok közöd lehet


Hisz szüleid mindent megadnak neked


Küzdened még soha semmiért nem kellett



De nem baj, bújj csak a sarokba sírni


Hisz számotokra úgyis ez a trendi


Vagy fiú létedre csókolgass egy másik srácot


Úgyis erre élveznek el az EMO lányok



Egy dolog van, amiben egyetértek veled


Szerintem klassz dolog, ha felvágod az ered


Legalább egy patkánnyal kevesebb


A Föld máris sokkal jobb hely lett



Nem tudom, mi a franc van veled


Miért nem tudod élvezni az életet?


Miért kell úgy kinéznie minden 2. lánynak,


Hogyha ránézek máris sugárba hányjak



Érzelmes vagy, ezt mondod magadról


De fa**t se tudsz az érzelmek széles skálájáról


Számodra csak a bú, a bánat marad


Tudod mit bakker, inkább öld meg magad!

2009. ápr. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Csajszi! Attól, hogy nem ért egyet veled valaki, attól még nem rossz ízlésű az illető, hisz te kérted ki mások véleményét. Ha nem érdekel más véleménye, és te eldöntötted mit szeretnél, akkor hajrá :)

A te tested. Az hogy jól áll e valami neked, lehet szerinted igen, lehet más szerint nem, relatív. Az nem azon múlik (és többieknek is szól) Hogy emó e valaki vagy sem. A discopatkányok, a gothok is ugyanolyan tucatok lehetnek, mint az emó. Mindenki beletartozik egy tucatba, ha ő emós, akkor nem azért emós, mert sablon akar lenni, hanem mert úgy érzi jól magát, de ha direkt tipikus akar lenni divatból, az is az ő dolga, akinek nem tetszik, nem válaszol, aki meg kérdez itt, az jobb ha eltűri a válaszokat is. Amúgy hogy a kérdésre is feleljek, nekem nem tetszik oda a pircing. Nekem száj alá tetszik középre, vagy inkább karika szájba, akkor a kilövetett fül tetszik porcba, több helyen, ami kis pötty és színes kövek vannak benne (fekete, lila, pink)

A szemöldök piercing is tök jó, a hegyes, nekem oda lesz, sajna csak szilikonból, mer sokszor átmegyek a fémdetektoros kapun, és MR vizsgálatra is megyek, az orvosi fém ami nikkellel van bevonva arra meg allergiás vagyok. Köldök is jó, de az nem látványos. Szar mikor beleakad valahová, orrba csak a pötty tetszik. A szépségjelek akkor állnak jól, ha pici és vékony szád van, akinek vastag trampli ajka van, annak túl zsúfolt már. Szerintem fejeden van kettő pircing, azaz két féle helyen az bőven elég, nehogy csicsás legyen. pl ha van szemöldökbe, orrba szádnál az már nem szép :)

Bocsi de hosszúra sikeredett.

2010. szept. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!