Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csak én vagyok 15 évesen...

Csak én vagyok 15 évesen smink függő?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy sokkal jobban érzem magam sminkben a suliban vagy bárol....pár honapja el kezdtem és azóta nem tudok le szokni rüla..mert nagyon szarul érzem magam az nélkül.csak én vagyok igy?
2011. jan. 13. 18:45
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
én nem vagyok "sminkfüggő". az enyhe! sminkeléssel csak a előkerülő hibáimat enyhítem:D
2011. jan. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
70%
Én 15 évesen egyáltalán nem festettem magam. 19-20 évesen kezdtem, most vagyok 20, alkalomszerűen szoktam.
2011. jan. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
müszempilla?ez nem esik le? vagy nem látszik? :D
2011. jan. 22. 18:25
 24/28 anonim ***** válasza:

Szerintem valami hatalmas smink felesleges suliba.

Én csak korrektort, spirált és nagyon minimális púdert szoktam használni, hogy ne ijedjenek meg tőlem. =D

Rosszabb napokon alapozót is.

2011. jan. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

omg. műszempilla nekem kicsit sok :D mondjuk lehet mert alapból is dús, hosszú.

én nem mondanám magam sminkfüggőnek, van, amikor hetekig nem sminkeltem. szerencsére a bőröm mondhatni hibátlan, 12 éves korom óta kenegetem, így érthető, szóval az alapozó hiánya nem okozott gondot. szempilláim, mint mondtam hosszúak, és láss csodát, a szám is sötétbordó :D emléksem, mikor 10 évesen átkerültem ebbe a suliba, a tanárok az első napokban ordítottak, hogy mossam le. mondom nincs mit!! :D egyesek azt mindjárt szerencsés vagyok, mert olyan, mintha sminkkel születtem volna... :D

amúgy alapozó, spirál, néha szemceruza és pirosító. buliba erősebben. amúgy 13 évesen kezdtem, bár sokáig csak alapozózhattam. nem is baj :)

16L

2011. febr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

én is 15 vok és én is sminkelek majdnemhogy mindennap.Egy pici korrektor, púder, tussal kihúzom a szemem(bár elég vékonyan) szempillaspirál,rúzs.Gólyatáborban pedig láthattak smink nélkül, és múltkor is úgy mentem a suliba:vagy fel se tűnt nekik

vagy azt mondták , h így is szép vagyok


erről ennyit .


amúgymeg nemértem h ilyen 20-21 éves csajok mit oltogatnak minket,amikor nincs olyan nagy korkülönbség, elég egy 8.-os bilológia könyvet megnézni és benne van, h a 15 éves nem GYEREK.

ui:amúgy a műszempilla tényleg túlzás,egyszer kipróbáltam, és mind amellett, h macerás még kényelmetlen is .Sztem..

2011. nov. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Nem vagy sminkfüggő csak önbizalmat ad, viszont írni tanulj meg.
2020. okt. 1. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Nekem is volt 13-16 éves koromig ez az érzés ugyanez hogy smink nélkül csúnya problémás börünek látom magam.

17 évesen most elmegyek smink nélkül vásárolni, meg úgy bárhova, a bőrápolásra is figyelek mindenap.

És megtanultam hogy senkinek nem tökéletes a bőre az enyém sem az, de attól még lehet szép, ápolom ahogy tudom a sminkel meg kiemelem ami szép el rejtek pár bőrhibát, randira azért nem mennék el smink nélkül, mert azért olyankor ki csípem magam, de bárhova máshova elmegyek, smink nélkül, talán suliba tennék fel egy kis természetes sminket hogy frisebb legyek és jobban teljesítsek.

2020. okt. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!