Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csak én vagyok 15 évesen...

Csak én vagyok 15 évesen smink függő?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy sokkal jobban érzem magam sminkben a suliban vagy bárol....pár honapja el kezdtem és azóta nem tudok le szokni rüla..mert nagyon szarul érzem magam az nélkül.csak én vagyok igy?
2011. jan. 13. 18:45
1 2 3
 11/28 bumbi02 ***** válasza:
20%

a smink két dolog miatt is hülyeség.. szerintem.


1. gondolj bele hogyha 50 éven keresztül minden nap 10 órát festék van az arcodon az egészséges-e.

2.ha sminkeled magad, majd bele szeret a fiú egy "maszkba"... aztán jön az első ott alvás.. nem kapcsolod fel a lámpát hogy meg ne lássa az arcod? nem jobb az eredeti arcodat viselni, és azzal sikereket elérni? nem jobb hogyha valaki azért szeret mert téged szeret, és nem azért mert jók a sminkjeid? szerintem de. nem azt mondom hogy egy kicsi alapozó nem fér bele, de azért ha valaki a sminkjétől függ, és smink nélkül nem jelenik meg sehol az már ciki...


17/F

2011. jan. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

ha szeret igyis ugyis szeret :) ha van rajtam smink ha nem..

és én nem félek az ott alvós dologtól...az tény hogy sokkal "szebb" vagyok sminkel...de smink nélkül sem vagyok ki tudja milyen bány rém...és ha belém szeret akkor nem a sminkembe fog remélhetőleg bele szeretnni...mert akkor eléggé rosszul járt.

2011. jan. 13. 20:11
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
19:39 vagyok. nem vagyok felismerhetetlen smink nélkül. pl. sulis táborban á la nature mászkáltam öt napon keresztül, és senki se lepődött meg, hogy nincs rajtam smink. se a lányok, se a fiúk. sőt, egypáran mondták, hogy smink nélkül is szép vagyok.=) én mégis azzal érzem tökéletesen magam, ez van.
2011. jan. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
ez iiiigy van :)
2011. jan. 13. 20:21
 15/28 bumbi02 ***** válasza:
14%

akkormeg minek smink??


van egy osztálytársam, átlagosan néz ki..bár azért eléggé álmos feje szokott lenni, aztán h ha jön a pasija hétvégén, vagy osztályfotózás van, egésznap sminkel, meg vasalja a haját.. miért nem ugy néznek ki az emberek ahogy?miért kell sminkelni? oké hogy egy pattanást el akar valaki rejteni, vagy ilyesmi.. de szerintem h ha valaki szép akkor anank azért fölösleges a smink, ha valaki annyira nem szép akkor meg azér h ne a sminkbe szeressenek bele

2011. jan. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
megszolalt az ész.....
2011. jan. 13. 21:35
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Nőként egyetértek az utolsóval.


Persze nem azt mondom, hogy totál semmi smink, csak nem kell túlzásokba esni. Sminkelni egyébként is kétféleképpen lehet:


1. Kiemelni a szépet/Elfedni az előnytelenebbet

2. Új arcot kreálni


Hétköznapokra egy alapozó/korrektor + spirál + szájfény vagy szolidabb rúzs bőven elég. Buli illetve egyéb alkalmakkor persze lehet "vadulni". (:


22L

2011. jan. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

uristen...ki beszél itt más arc kreálásáról?

számomra kicsitt furcsa is ez...mert én soha nem voltam olyan tulzottam ki fstve hogy már ne lehessen meg ismerni vagy valami...és szerintem más hétköznapi ember sem tesz fel ilyen sminket .D

2011. jan. 14. 15:00
 19/28 Nesi81 ***** válasza:
0%
Talán 15 évesen nem kéne sminkelni se , csak alkalmakkor.
2011. jan. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

én is teljesen, és én is 15 vagyok :)

alap a a púder, alapozót csak néha, szempillaspirál, tus, fehér szemceruza, fekete szemceruza, szájfény, néha szemhéjpúder, műszempilla.

2011. jan. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!