Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Más is imád sminkelni, sminksz...

Más is imád sminkelni, sminkszereket nézegetni/válogatni/vásárolni?

Figyelt kérdés

Én nagyon. Elég sokat vettem/kaptam már, mindenféle színben, márkában. (Próbálom is visszafogni magam, hogy ne vegyek többet, mert ami szín nekem jól áll, abból már van általában több is -persze elég nagy lelkitusámba kerül a dolog... X)

Imádom a szemhéjpúdereket, szájfényeket, rúzsokat használni, de akár csak kipróbálni, nézegetni is. Nem mintha olyan gyönyörű lennék tőlük, vagy hasonló, de nagyon vonzanak a színek, akár élénkek, akár visszafogottak.

Imádom megtervezni, milyen sminket tegyek fel a másnapi ruhámhoz, és persze megalkotni is. Nem mintha profi lennék sminkelésben... de akkor is jó érzés.

Neten is folyton sminkszereket nézegetek, jópofa a színmintákra kattintgatni.


Más is így van ezzel?


2011. jan. 12. 15:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Én is szeretek sminkelni,bár ritkán ha van időm rá,de gyűjtőgetek én is,mert engemet is vonzanak a színes sminkek.Sminkelős videókat én is kedvelem,Michelle Phan videóit is kedvelem.Én hangulatom és pénzszükség szerint beugrok vásárolni sminket,persze olcsót és szépet.Nekem Avon a kedvencem,meg az Adencosmetics.

( [link]

2011. jan. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

De jó! Egy újabb taggal gyarapodtunk! :-)


Írjatok még! :-)

2011. jan. 21. 13:36
 23/25 anonim ***** válasza:
Szia!Én is szeretem őket!Épp most vagyok benne egy kisebb sminkkollekció összeállításában, így szinte minden nap videókat keresgélek, cikkeket olvasok,hogy mire lehet még szükségem.Minden termékből(többféle szemhéjfestéket,szempillaspirált,szemceruzát,alapozót,púdert,ajakápolót,krémeket stb) vásárolok egyet,hogy legyen egy alap kollekcióm amit majd bővíthetek!=)Szeretem a különféle sminkeket elkészíteni is, játszani í színekkel.Teljesen máshogy hat egy tiszta, ápolt, és sminkelt arc!Szeretem!
2011. febr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Ugye?? Teljesen egyetértek! Hajrá!! :-)
2011. febr. 10. 16:42
 25/25 anonim ***** válasza:
Rossmanban jól le vannak értékelve az Essence cuccok*.* Bár bespájzoltam:) De rengeteg cuccot szoktam látni, Maybelline spirált 500 forintért... Szinte ingyen>.<
2011. febr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!