Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Más is imád sminkelni, sminksz...

Más is imád sminkelni, sminkszereket nézegetni/válogatni/vásárolni?

Figyelt kérdés

Én nagyon. Elég sokat vettem/kaptam már, mindenféle színben, márkában. (Próbálom is visszafogni magam, hogy ne vegyek többet, mert ami szín nekem jól áll, abból már van általában több is -persze elég nagy lelkitusámba kerül a dolog... X)

Imádom a szemhéjpúdereket, szájfényeket, rúzsokat használni, de akár csak kipróbálni, nézegetni is. Nem mintha olyan gyönyörű lennék tőlük, vagy hasonló, de nagyon vonzanak a színek, akár élénkek, akár visszafogottak.

Imádom megtervezni, milyen sminket tegyek fel a másnapi ruhámhoz, és persze megalkotni is. Nem mintha profi lennék sminkelésben... de akkor is jó érzés.

Neten is folyton sminkszereket nézegetek, jópofa a színmintákra kattintgatni.


Más is így van ezzel?


2011. jan. 12. 15:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Dettó így vagyok vele!

Erre nem sajnálom a pénzt!

Isadora, Dior, de ugyanúgy megveszem a Rimmel, Miss Sportyt is... !!!

Imádom őket, gyönyörű sminktáskában tartom őket és törölgetem is :))

Nem kenek magamra mindent persze, de mindennap mást :)

<3 <3

2011. jan. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát...nem. Engem valahogy nem vonz ez az egész. Csak akkor festem ki magam, ha szórakozni megyek, vagy valami esemény van (esküvő, ilyesmi). Kb 3-4 féle szín van, amit használok, és az összes sminkcuccom elfér egy nagyobb méretű tolltartóban. Evvan.

20L

2011. jan. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, én egyébként a szemhéjtusokért és a szempillaspirálokért vagyok oda. :D Mindennap nagyjából ugyanolyan sminkem van: alapozó, púder, fekete/piros/szürke/sárga szemhéjpúder, szemhéjtus(elég vastagon), és szempillaspirál több rétegben. :D Ha ünnepi vagy alkalmi smink van, akkor arany a szemhéjpúderem(az inkább ilyen hab állagú.). Márkákhoz nem ragaszkodom, vannak noname cuccaim is. Egyedül az AVON-t kerülöm. :D

18L

2011. jan. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy van még, aki így van vele!


Aki meg nem... hát az nem. Nem vagyunk egyformák. :-)


Ja és írjatok még, érdekes! :-)

2011. jan. 12. 16:49
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Erről inkább ne is beszéljünk,14 éves korom óta smink majom vagyok és még mindig nem tudom abba hagyni,annyira gyönyörűek csodálatosak,amúgy is már mindenkinek az agyára megyek a sminkjeimmel már közel 400 darabom van köztük no name és nagyon márkásak is. Erről a szenvedélyemről nem tudok lemondani. De ha egyszer véget ér akkor eldobozolom őket és majd 20 év múlva elő veszem:DD

19/L

2011. jan. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Imádok sminkelni*.* Mindig van rajtam, smink nélkül ki sem megyek az utcára (ez ciki vagy nem, így van), állandóan vásárolok vagy csak nézelődök a sminkcuccok között, itthon is sminkelek, ha épp nincs más dolgom. sminkelős videókat nézek (Michelle Phan a kedvenc*.*).

Kedvenc sminkmárkáim: Avon, Essence (legkevésbé kedvenc a Miss Sporty mert minőségtelen:S)

2011. jan. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele! :) Nőből vagyunk, nem hiába... :)))
2011. jan. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is imádom!Nincs olyan ha kiteszem a lábam és vásárolni megyek,hogy ne térjek haza valami új zsákmánnyal.De valamikor parfümöt veszek,a lényeg,hogy minőségi legyen.
2011. jan. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy nem vagyok egyedül a "mániámmal"... :)


Sminkvideókat én is szoktam nézni, nekem is toronymagasan Michelle Phan a kedvencem. :)


Aki úgy érzi, még hozzászólna a témához, ne habozzon! :)

2011. jan. 12. 21:32
 10/25 anonim ***** válasza:
én is imáádok,sminkelni,itthon szabadidőmben youtubos videókat nézek,meg sminkes blogokat olvasgatok.bár lassan,de egyre nő a kollekcióm :) kedvenc márkám az essence,de szempillaspirálból meg a maybelline :) L/17
2011. jan. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!