Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Más is imád sminkelni, sminksz...

Más is imád sminkelni, sminkszereket nézegetni/válogatni/vásárolni?

Figyelt kérdés

Én nagyon. Elég sokat vettem/kaptam már, mindenféle színben, márkában. (Próbálom is visszafogni magam, hogy ne vegyek többet, mert ami szín nekem jól áll, abból már van általában több is -persze elég nagy lelkitusámba kerül a dolog... X)

Imádom a szemhéjpúdereket, szájfényeket, rúzsokat használni, de akár csak kipróbálni, nézegetni is. Nem mintha olyan gyönyörű lennék tőlük, vagy hasonló, de nagyon vonzanak a színek, akár élénkek, akár visszafogottak.

Imádom megtervezni, milyen sminket tegyek fel a másnapi ruhámhoz, és persze megalkotni is. Nem mintha profi lennék sminkelésben... de akkor is jó érzés.

Neten is folyton sminkszereket nézegetek, jópofa a színmintákra kattintgatni.


Más is így van ezzel?


2011. jan. 12. 15:33
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Ismerőőős! XD
2011. jan. 13. 09:08
 12/25 anonim ***** válasza:

én is így vagyok vele...állandóan veszek valami sminket..mindig megfogadom nem kell több, de aztán mindig veszek valamit..

én amiket i8mádok sminkben: essence, loreal, max factor, avon, bobbi brown, douglas-os sminkek is jók, l.a. make up, mac.

de szinte bármi jöhet...miss sportyt viszont nem szeretem...

én magyar sminkvideót szoktam nézni (angolba nem nagyon értem) dorka sminkel youtube-on fenntvannak a videói, de van külön blogja ahol mind fent van.

én sokszor csak úgy kifestem magam itthon gyakorlok..szeretnék elvégezni egy sminkes tanfolyamot is majd később :)

2011. jan. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Én is mindig megfogadom, hogy nem veszek több sminkszert... aztán amikor (ritkán) sikerül megállnom, hogy tényleg ne vegyek, hősnek érzem magm... XD


Ja, és tanfolyamon már én is gondolkodtam!

2011. jan. 13. 13:30
 14/25 A kérdező kommentje:

Ja, én is leírom, milyen sminkjeim vannak: mac, l'oréal, astor, essence, dianne brill, beyu, artdeco, bourjois, shiseido, avon, manhattan, body shop, she, l'occitane, nu skin... asszem ennyi XD

(Persze azért a legtöbb felsoroltból csak 1, max 2 db van... egyelőre...) XD

2011. jan. 13. 13:34
 15/25 anonim ***** válasza:

artdeco (L)

az nagyon jóóó..

2011. jan. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Nem tudjátok véletlenül,hogy milyen a body shopos krémes állagú alapozó?
2011. jan. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
én azt sem tudom hol van body shop bolt..pedig annyi jót hallok erről a márkáról...
2011. jan. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Az artdeco-t én is nagyon szeretem... Van egy narancsszínű, egy bézs meg egy sárga szemhéjpúderem. :-)


Úgy tudom, Body shop nincs Mo-n :-((( Pedig imádom :-(((

A legközelebbiek Romániában, Szlovákiában, Ausztriában vannak... :-(((


[link]

2011. jan. 13. 16:23
 19/25 anonim ***** válasza:
én is imádok sminkelni:D bár nem vagyok jo sminkelő, de annyira szeretem csinálni. Mindig sminkelős videókat nézek a neten, amint megteccik valamelyik, megyek is és kipróbálom:D Michelle Phan-t én is imádom *-*
2011. jan. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Üdv a klubban! XD
2011. jan. 20. 13:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!