Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha csináltatok Medusa piercing...

Ha csináltatok Medusa piercinget az is szétcseszi az ínyem? És szerinted hogy néz ki?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek az alsó ajkában volt piercingje (nem tudom, hogy annak mi a neve) és neki folyton begyulladt az ínye
2010. dec. 3. 20:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

a medusa is ugyanúgy szétcseszheti, de a barátnőd is nmeg te is, használjatok szilikontalpú pc-t az nem irritálja annyira.

szerintem van akinek nagyon jól áll, van akinek nagyon rosszul...meg nem midnegy milyen pc van bent...

2010. dec. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

[link]


ilyen piciköveset szeretnék, és az arcom viszonylag szép szerintem...

2010. dec. 3. 21:03
 3/17 anonim ***** válasza:

septummal együtt túlzás nekem, pedig hozzá vagyok szokva a pckhez:D

hogy ól áll-e azt majd emglátod:) mindenképpen nézd meg hoyg szimmetrikus-e az arcod, szépek -e az ajkaid és az orrod, emrt oda tereli a figyelmet leginkább.

aztán ha nem jó majd kiszeded:D

2010. dec. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Szerintem gusztustalan, visszataszító...

27L

2010. dec. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
jajj nem, csak medusa lesz. :D azért nem akarok kifizetni 6000 Ft-ot, hogy kivegyem és egy lyuk tátongjon a helyén. az orrom viszonylag oké, a szám meg tök aranyos, ha nincs kiszáradva :D
2010. dec. 3. 21:26
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

6000 forint?:O

drágán mérik manapság:D

hát nem tudom, ezlrt nagyon sokan fejbelőnének, de én egyedül nyelvpc-t mennék el csináltatni, a többit megoldom magamnak :D

2010. dec. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nekem pont septummal volt medusa de utána tágítva lett 4mm.re 1 fehér műanyag rúd van bent most.

Jól néz ki nem bántja a fogaim se az ínyem. Előtte se bántotta a szilikon talp de fontos h ne játsz vele ne szívogasd.

Tudom nehéz megállni pl nálam az arcban lévő 2 ékszer nagyon befelé süllyedt h szívogattam régebben.

18/F

18/F

2010. dec. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

ú a tágító kemény lehet :)

jhaj gyerekek nemár, mindjárt nekiiramodok pc-t szúrni olyan nagy kedvet csináltatok hozzá:D

2010. dec. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Gondolkoztam karácsonyra a septum tágításán is de nem tudom elkezdeni 1.6os lyukról indulnék de mivel?
2010. dec. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

azt ne. ocsmány, hidd el:D

pedig nekem ugyan nincs előítéletem a pckkel kapcsolatban és láttam már extrákat de az nem néz ki jól. főleg ha medusád is van tágítva...

2010. dec. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!