Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminkeket használsz?

Milyen sminkeket használsz?

Figyelt kérdés
Kezdő crossdresser vagyok, nézegettem már videókat stb, alap sminkekről, de rengeteg van, nyilván mind reklám... Egy alap sminkkészletet szeretnék összerakni, de nem tudom milyen márkát hol vegyek. Ezért kérdés ki mit használ? És mivel tudom majd lemosni ez is fontos kérdés.

ma 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem használok semmilyen sminket. 40/f
ma 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az, hogy neked egyénileg mi működik, tapasztald ki.


Egy enyhe arckrémmel kezdj, ezt kicsit korábban kend fel.


Kéne egy primer, ez az, amire felviszel minden mást.Meg korrektor, amit a szemed alá teszel, sötét foltokra stb


A szakáll-árnyék lefedése miatt ajànlanék egy teljes fedést adó alapozót. Ez eggyezzen meg a bőr színével. Mivel nálad a tesztoszteron zsírosabbà

á teszi a bőrt mint a cisz nőkét, érdemes ennek tükrében vásárolni, olajosabb bőrre való terméket.


Kontúr is segíteni fog, ez legyen 2-3, de akár 4-5 árnyalattal sötétebb, mint az alapozód.

Illetve highlight ami meg világosabb.

[link]

Ezek a klasszikus drag kontúrozási vonalak, ezeket szépen eldolgozod.



Aztán vegyél még egy változatos szemhéjpúder palettát, tust, szempilla spirált és műszempillát.


Rúzsból is érdemes a szemhéj púderrel harmonizáló színt választani.


Az egészre kell egy jó erős fixáló spré.


Mivel te performansz irányból indulsz, nyugodtan túlozd el egy kicsit, pláne ha színpadon leszel.

ma 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lemosni kétféle képpen, ha vizes básiú, akkor mircellás víz, ha meg olajos alapú (vízálló) akkor olajjal.


Az ecseteket is így tisztítod, a tenyeredbe egy pici vizet vagy olajat, és beledörgölöd, amíg tisztán nem jön ki. Utànna meleg szappanos víz.

ma 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!