Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi értelme van a műkörömnek?

Mi értelme van a műkörömnek?

Figyelt kérdés

Lány vagyok és nézem hogy a korombeliek műkörmet hordanak. Én meg már régóta azon gondolgozom, hogy mi az értelme. Szerintem idő és pénz kidobás. Ugye el kell menni a körmöshöz, és több óra mire a körmöd elkészül. És hogy mi az értelme? Semmi. Legalábbis én nem tudom, úgyhogy valaki kérlek mondja el.

Azt értem, hogy a lányok azért sminkelnek, hogy tetszenek a fiúknak. De mivel a fiúkat nem érdekli hogy milyen körmöd van, ezért nem értem minek csinálják. Ráadásul még házimunkát sem tudnak csinálni, nem tudnak hangszeren játszani és még a seggüket sem tudják kitörölni...



tegnap 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Nekem azért van egészen rövid (meghosszabbítás nélküli) műkörmöm, mert a sajátom iszonyatosan gyenge. Nemhogy megnöveszteni nem tudom, még csutkára levágva is állandóan letörik, beszakad. Ez egyrészt fáj, másrészt mindenbe beleakad, ruhát kitépi stb. Ezt akarom megelőzni azzal, hogy rakatok rá erősítő réteget. Ha meg már ott vagyok, kérek rá valami lakkot is, ami tetszik.
tegnap 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
78%
Férfiként írom, hogy magam sem értem, mi az értelme a műkörömnek. Számomra valami elképesztően taszító, sőt undorító. Ha elképzelem, hogy ezekkel a karmos kezekkel nyúlnak hozzám, pontosabban egy nemes testrészemhez, még a gyomrom is felfordul.
tegnap 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
82%
A lányok maguknak sminkelnek, nem a fiúknak. A műkörmöt is maguknak csinálják, általában azért, mert a sajátjukkal nincsenek megelégedve. Nem mindenkinek szép a természetes körme, van akié gyenge, törik, szakad, nem egyenletes, felfelé, lefelé vagy hullámosan nő. Az enyém pl. olyan mint amit az első válaszoló írt, tövig vágva is beszakad és vérzik, ráadásul olyan kicsi a körömágyam, hogy hosszabb köröm nélkül a kezem olyan, mint egy 5 éves kisfiúé. Rászánom 3 hetente azt a másfél órát és esztétikus kezem van. A sok hiábavaló vitaminra meg erősítő cuccra bőven többbet dobtam már ki, mint a körmös készletemre. Vannak, akik olyan munkát végeznek, hogy a természetes körmük tönkremenne tőle, nekik is hasznos ha védik egy extra réteggel. A másik, hogy nem csak 4 centis, hegyes karmok léteznek, van rövidebb, szolidabb műköröm is, olyan is, amiről sokan nem veszik észre, hogy mű, azt hiszik, csak géllakk.
tegnap 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
82%
Ja amúgy volt, hogy kíváncsi voltam és kipróbáltam hosszabb, extrább körmöt és ugyanúgy lehet vele házimunkát végezni, tampont felrakni és feneket törölni is. A hangszer az egyetlen, amivel egyetértek, ott nem előnyös a hosszú de egy hosszabbítás nélküli nem hátráltat abban sem.
tegnap 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sexynek erzem magam tőle
ma 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!