Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ennek így van értelme?

Ennek így van értelme?

Figyelt kérdés

Nagyon csúnya az orrom. Tervben van a műtét de az nagyon drága, szóval nem most lesz.


Több embertől megkaptam mat hogy miért nem sminkelek, vannak technikák amivel olyan mintha átlagos lenne az arcom.


Alapból nem sminkelek, de kipróbáltam. Képen tényleg jól néz ki, de élőben nyilván látszik. Viszont nem látom értelmét annak hogy teljesen máshogy nézzek ki képeken mint a való életben.


Te sminkelnél?


aug. 8. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Minek? Engem zavarna hogy élőben rosszabbul nézek ki mint képeken. De én mondjuk elég inaktív vagyok online amúgy is, nem is töltök fel sehova képeket.
aug. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem sincs fent sehol kép, még profilkép se de ha raknék ki látszódna hogy mennyivel másabbul nézek ki.
aug. 8. 22:46
 3/5 Metionin ***** válasza:
Kontúrozás a technika de csak a képeken hat. Élőben ugyanúgy látszik, hogy hol mekkora a csont, mert az 3D. Úgy meg szerintem nincs értelme, hogy a képeken tök más valaki, mindig eszembe jut az amikor valaki az esküvőjére koplal meg sminket, frizurát csináltat, kb. nem lehet ráismerni, amúgy meg teljesen másképp néz ki.
aug. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Noren1989 ***** válasza:
Szerintem kàr napi 15percet azzal tölteni, h fotókon jól mutass.
aug. 9. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor sminkelj, ha úgy jobban érzed magad a bőrödben. De bocs, hogy ezt mondom, de az orrodat semmilyen smink nem fogja kisebbnek mutatni, maximum képen szemből.
aug. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!