Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A LookReveal műszempillák...

A LookReveal műszempillák vízállóak?

Figyelt kérdés
Van aki ment már vele strandra, esetleg csúszdaparkba? Nem tudom mennyire vinné le a víz, ha pl az arcomba csapódna.

júl. 2. 22:53
 1/2 Rakott karfiol ***** válasza:
Nem mennék. Még a rendes épített pillával sem mehetsz direktben fejáztatásra a vízbe. Akinek pillája van, az csak lubickoljon, nyakig merüljön, labdázzon esetleg a vízben vagy úgy ússzon, hogy kint van az arca, a feje. Nyilván én sem mondom meg mit csinálj, a te döntésed, de a műszempilla nem vízálló, a felelősség a tiéd.
júl. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az épített pilla vízálló. :) Másfél évig volt építettem, és semmi baja nem volt. Nem értek egyet ezzel az állítással, miszerint ,,akinek pillája van, az csak lubickoljon” . Azért köszönöm a választ!
júl. 3. 14:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!