Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az mennyire gyakori dolog a...

Az mennyire gyakori dolog a való életben, hogy a hölgyek smink nélkül nem szépek?

Figyelt kérdés
Nem szeretném a nőket megbántani, de a neten sok sztár sminkkel és smink nélkül kép van, ahol ez a jelenség nagyon gyakori.

jún. 18. 18:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki egyformán sminkel.
jún. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Metionin ***** válasza:
58%
Nem mindenki használ alapozót aki sminkel, pl. én sem. Az utcán vagy munkahelyen, edzőteremben stb. ha látsz valakit, általában csak abban az állapotában látod ahogy épp van, ha visel sminket akkor nem fogod tudni, hogy néz ki anélkül és ha nem visel, akkor meg nem fogod tudni, milyen lenne sminkkel, egyáltalán észrevennéd-e a különbséget.
jún. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést. Honnan tudjuk, hogy neked mi számít szépnek? Szerintem a hollywoodi sztárok azért smink nélkül is bőven szépek szoktak lenni, bár nyilván nem mindegy kikről beszélünk. Ha neked nem tetszik egy sminkeletlen nő sem, az nem a nők hibája (és nem is a nők baja). Ha amúgy látsz olyan smink nélküli nőket akik szoktak tetszeni, akkor meg csak nem azok az adott sztárok jönnek be.

Én sokszor sminkelek, de alapozót soha nem használok. Szerintem nem vagyok ronda sehogy sem, azt meg nem tudom mások mit gondolnak a témáról.

jún. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Egy kicsit rosszul kérdeztem, inkább úgy fogalmaznék hogy teljesen máshogy néznek ki sminkkel
jún. 21. 00:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!