Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az mennyire gyakori dolog a...

Az mennyire gyakori dolog a való életben, hogy a hölgyek smink nélkül nem szépek?

Figyelt kérdés
Nem szeretném a nőket megbántani, de a neten sok sztár sminkkel és smink nélkül kép van, ahol ez a jelenség nagyon gyakori.

jún. 18. 18:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%
Elég gyakori. 33/N
jún. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
Az a ritka hovy valaki smink nelkul szep. Noverem ilyen a kis mazlista
jún. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%

A legtöbb nő ma már úgy alakítja az arcát, hogy sminkkel legyen szép.

Gyakran trendeket majmolnak, és nem mérlegelik, hogy jól áll-e nekik, vagy megbánást lesz a vége.

A szemöldök pl. egy központi elem az arcon, ami rengeteg érzelmet hordoz. Ki kell szedni, hogy ne üsse a rajzolt kreálmányt.

Ha rosszul van kiszedve, és nem illik az arc karakteréhez, az ront a legtöbbet az összképen.

Jöttem már ki úgy kozmetikustól, hogy nem ismertem magamra, és egész nap sírtam, mert úgy megcsutított akaratom ellenére.

Azt a formát tartom előnyösnek, ami smink nélkül, és akkor is jól mutat, ha géllel színezem.

jún. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Metionin ***** válasza:
93%
A hétköznapi nők nem járkálnak annyi sminkben, hogy ne lehessen őket felismerni anélkül. Inkább az "alkalmi smink" az, ahol ránézel és tök más lett az illető, pl. amiket esküvőkre vagy ballagásra csináltatnak. De otthon reggelente a nők többsége vagy nem sminkel vagy töredékét keni fel annak, amiket az ilyen sztáros meg rendezvényes képeken látsz.
jún. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szóval neked az átlagos nő hollywoodi sztár?
jún. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem, hanem rengeteg nő használ alapozót, látom
jún. 19. 20:07
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem használnak sokan sminket. Pláne nem láthatót.
jún. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De nem rájuk gondoltam konkrétan
jún. 19. 21:41
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor kire gondolsz konkrétan?
jún. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Aki sminkel
jún. 19. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!