Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy jó fényvédő nyárra, smink...

Egy jó fényvédő nyárra, smink alá?

Figyelt kérdés
Keresek valami olcsó de jól funkcionáló fényvédőt. Eddig kettőt próbáltam ki, egyik sem jött be (Dm Sun dance matt fényvédő és egy primarkos "ps sun" sun gel és primer). Mind a kettő ha smink alá vittem fel akkor ilyen darabos lett a smink és lehámlott ha kicsit is hozzá értem (pedig 15-20 percet vártam hogy beszívódjon, de volt hogy többet is vártam.). Olyat keresek ami olcsó (max. 2500ft), és jó akár primer ként is. Normál bőröm van, talán egy kicsit szárazabb de semmiképpen sem olajos. Valaki tudna ajánlani valamit? (: <3

jún. 8. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Helia-d. Dm-be vedd, ott 2500-ból kijön. Amúgy emellett a Revuele oil controlt ajánlanám, de az már 3000 ft, de ha ml/ft-ra nézed, akkor olcsóbb, mint a Helia-d.
jún. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Rakott karfiol ***** válasza:
82%
Revuele nagyon nagyon jó. Sminkes vagyok, mellette (nem állatmódon) tudatos bőrápoló, van tapasztalatom jópár fényvédővel mind a drogériás mind a high end vonalon. Revuele Oil Control, Ceramide(nekem ez a kedvencem, mert parfümmentes), és a normáltól száraz bőrig változata is tökéletes sminkalap. Nem kukacosodik, szépen hidratál, nem hagy fényes réteget sem. Hidd el, hogy nem fogod megbánni azt a plusz 500Ft-ot. Pedig én utálok termékeket ajánlani csak így puszira, hiszen nem ismerlek. De ezt vállalom. 😘
jún. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!!! <3
jún. 8. 18:13
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Revuele szerintem is nagyon jó! Február óta csak azt használom, kettő fajtát is kipróbáltam már, és mindkettővel nagyon meg voltam elégedve. Egy ideig nem is tervezek váltani.
jún. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
76%
Revuele tényleg nagyon jó, meg a Revox is, én ezeket használom, mikor melyik nincs kifosztva a boltban.
jún. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!