Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Metál zene kedvelő barnább...

Metál zene kedvelő barnább bőrű lánynak milyen sminket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Szoktam nézegetni ilyen jellegű smink videókat. Ami megtetszik nekem smink, szerintem nem passzolna az én bőrszínemhez. :(

A válaszokat előre is köszönöm.



2022. jún. 23. 00:48
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem a fekete smink minden bőrszínhez passzol. A pinterest tele van afroamerikai és latina goth csajokkal, és jól áll rajtuk.
2022. jún. 23. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Valami hasonló szolid smink biztos jól állna:

[link]

2022. jún. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tom Benko ***** válasza:
26%
Biztosan kell az a smink?
2022. jún. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
100%
Igazából rakj fel olyat, amilyet szeretsz. Nem kell csak azért sötét smink, mert a metált szereted. Én pl. olyan gót vagyok, hogy denevért kakálok de a sminkem színes szokott lenni, most épp szürkés-rózsaszín a szemhéjam. Barna bőrön a csillogó, ezüst és arany színek még szebben kijönnek, mint világos bőrön.
2022. jún. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem a barnásabb bőrhöz is illene az extrém/goth smink. De igazából az áll a legjobban amiben magabiztos vagy és neked tetszik!<3
2022. jún. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!