Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek igenyes lany vagyok?

Szerintetek igenyes lany vagyok?

Figyelt kérdés
a hajam hosszu, apolt.. mükörmöm van.. szolariumozok.. markas taskak, kiegeszitök , ruhak.. mivel tudnek meg többet ki hozni magambol ?? tippeket varok..
2010. szept. 15. 16:29
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Szerintem az igényesség és a majomkodás között van határ, és te ezt a határt nálam átlépted. Bocs.
2010. nov. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Te aztán messzire mentél! Ez nem igényes, ez természetellenes!
2010. nov. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Igényes? Újra kéne értelmezned ezt a szót!

Inkább elkényeztetett és ostoba vagy.

2010. nov. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Azzal, ha néha meg is fürdesz.
2010. nov. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

beszarok XDDDDDDDDDDDD

alap dolog hogy egy lány igényes legyek önmagával,meg a környezetével .

meg márkás táskák? XDDD ki nem sza.rja le? az nem az igényeség részee....bun.kó :) XDDDDDDDDDD

2010. nov. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Az igényesség azt jelenti egy nőnél, hogy rendszeresen tisztálkodik, szőrtelenít, mindig ápolt a keze-lába, levágatja a töredezett haját pár havonta, bőrét bőrtípusának megfelelő krémekkel, lemosókkal ápolja, szépen formára szedi a szemöldökét, minden nap tiszta, vasalt ruhát ölt, szolid sminkkel hangsúlyozza az előnyös vonásait, kifinomult, egyéniségéhez illő parfümöt használ.

A szolárium, műköröm, póthaj meg a többi csak sallang, aminek csak a magadfajta majmocskák érzik feltétlen szükségét. Remélem, lényegretörő és világos voltam.

Szép napot.

2010. nov. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
öhm nemmtudom hogy nézel ki, az előzőknek igaza van, de ahogy a kérdésből le lehetett venni, nem vagy igényes ha még az ékezetekre sem bírsz figyelni.xD
2010. nov. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
20:44-es, kicsit bunkó vagy, mert lehet, hogy nem ékezetes a gépe, vagy a billentyűzete!
2010. nov. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
egyetertek! en sem tudom kiirni a vesszoket...es ha a valaszomban valamit talalnak amivel nem ertenek egyet,rogton azt mondjak tanuljak meg irni.eleg okosak lehetnek!
2010. nov. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!