Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek mi tarozik az...

Lányok! Nektek mi tarozik az "igényes" kategóriába? Fiúk! Nektek mikor igényes egy lány?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy ha valaki nem kócos, tiszta, vasalt ruhákba jár, stb stb de mi még? például valakinek az igényességhez hozzátartozik, hogy legyen műkörme, szőrtelenítse a karját is stb.. Szóval, ti egyénileg, hogy gondoljátok, mikor igényes egy lány? :) nemet+kort is írjatok legyetek szívesek!
2009. nov. 25. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy lany legyen tetotol talpig apolt.A hajat, ha festeti ne legyen lenove, ne legyen zsiros, kocos.Apolja az arcat, ne legyen pattanasos.Lehet egy kis smink rajta, de en inkabb a termeszetesseg hive vagyok.A tul sok sminket visszataszitonak talalom, fole egy fiatal lany arcan.

A keze es a kormei legyenek apoltak, a laba ugyszinten.Szortelenitse a honaljat, bikinivonalat, labat.Tisztalkodjon legalabb napi ketszer, hasznaljon testapolot.Ne vigye tulzasba a parfumot, de azert hasznaljon.Es nem utolso sorban oltozzon szepen, hangsulyozza a noiesseget, de nem kihivoan.Diohejban kb ennyi.

2009. nov. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem a rendezett haj és bőr nagyon fontos. Ez utóbbihoz hozzátartozik az alap smink (alapozó, szempillaspirál, szájfény -ennél több hétköznapra szerintem se kell, buliba nyilván igen). Nincs annál rosszabb, mikor fiatal lányok frissen "lekezelt" pattanással a homlokuk közepén mászkálnak és nyoma sincs annak, hogy ezt valahogy korrigálni akarná (pl. egy sima alapozással). Természetesen a tiszta ruha is alap és az ápolt körmök. A szőrtelenítés szintén nagyon fontos, bár alkaron szerintem csak nagyon indokolt esetben van rá szükség. Nekem pl. ott totál szőke a szőröm, sosem borotváltam azt le, és senki nem szólt meg ezért, valószínűleg észre se vették, hogy ott nem borotválom. Jah, és még a szemöldök rendben tartása is nagyon-nagyon fontos, meg természetesen a fogaké! Nagyon el tud csúnyítani egy nőt, ha nincsenek rendbe a fogai.
2009. nov. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Ne haragudjatok de a frissen kezelt pattanást lealapozni? :D Most mennyivel szebb egy seb aminek a repedéseiben összegyült az alapozó, mint egy szabadon hagyott seb? Szerintem tök gusztustalan ha még a sebe bele is kenik a festéket...ugyna már


Amúgy a szempillaspirál szerintem épp hogy nem ápoltság, a cipőpasztával bekent összeragadt természetellenes fekete szempillák most komolyan ápoltnak számítanak?


A szájfényt 10 percenként újra kell kenni :D


Az ápoltsághoz a renszeres tisztálkodás fésülködés, némi púder szükség esetén alapozó, egyforma körmök tartoznak, ha valaki alkkozza a körmétm akkor ne hagyja fönn a félig lepattogzott körömlakkot...

De szerintem bárki jár erre a két első válaszolós feltételeit már senki sem teljesíti, max ha egész nap otthon ül, ennyi ideje nincs egy diáknak ha még tanulni is akar...de tudom sokaknak a szépség fontosabb mint egy töridoga...persze nem vagyunke gyformák...

2009. nov. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én 11.es vagyok gimiben elég sokat kell tanulni,mégis van időm mindarra amit az első két válaszoló leírt:)
2009. nov. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is voltam gimis, sőt főiskolás is és volt időm arra amit az első 2 válaszoló leírt. Jah és jó tanuló voltam, tehát még csak a tanulás rovására sem ment. Szerintem amúgy nem arra gondolt, hogy a frissen kinyomott pattanásra kenjen alapozót, ugyanis ha valaki épp megy valahova, akkor nyilván nem indulás előtt fogja kinyomni a pattanását, hanem mondjuk előző este, elalvás előtt. Ez szintén hozzátartozik az igényességhez. A szempillaspirált meg nem csak csomósan lehet felkenni és vannak jó minűségűek is. Igenis sokat dob a tekinteten, a szemen egy kis spirálozás. Ja, ha meg suli mellett nincs erre valakinek ideje, akkor mi lesz később, ha dolgozni kell?! Mert az jóval keményebb mint a suli... Szóval az igényesség a fejben kezdődik, rendbe kell tenni az értékrendet...
2009. nov. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

de figyelj már a a pattanásról nem tehetnek mert nem ők akarták így szóval.. azért goldolkoz már..

vannak olyan lányok akiknek nem nagyon jön ki az arcukon de vannak olyanok akiknek igen is kilyön!

biztos nagyon rossz lehet neki

2009. nov. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
...
2009. dec. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!