Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igényes lány vs ribanc?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igényes lány vs ribanc?

Figyelt kérdés
Srácok ti mért szeretitek jobban a ribiket? a normális lányok már nem is érdekelnek titeket? Vagy ez csak tévhit? Kiket szerettek jobban?
2011. aug. 27. 15:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
32%
Én azt szeretem jobban, aki jól néz ki.
2011. aug. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 napietus ***** válasza:
87%
szerintem Te általánosítasz. pasi "megfelelőid" a "minden nő ribanc" szlogent tartják egyedüli igazságnak. ne ess ugyanebbe a hibába.
2011. aug. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Csak a csajok hiszik ezt mert a pasik akiket csajozni látnak persze hogy a ribikre vadásznak mert csak k*rni akarnak egyet. A "normális" fiúk nem lógnak a csajokon egyfolytában.
2011. aug. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Walk With Me ***** válasza:
81%
Én nem szeretem jobban. Ha létezne egy korban hozzám illő, rendes lány, aki nem bulizik, egészséges szinten van az erkölcse, és ezek mellett még tetszik is, akkor Ő kéne. Csak az ilyen ritka, mert sok szép lány el van szállva magától, és ribi lesz. :(
2011. aug. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
30%
igényes ribanc ;)
2011. aug. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%

Én úgy vettem észre a nyomulósabb lányokat szeretik és belehalnának ha egy kicsit küzdeni kellene egy lányért. :|


20/l

2011. aug. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
18%

OMG.. ez milyen kérdés? Az igényes lányokat ribansozzák le, mert adnak magukra! Gondolom te ilyen lány vagy: okos, ronda, de van 1-2 jó cuccod és ezzel a kérdéssel próbálod növelni az önbizalmad. "Faluban" élek, és minden lány utál, ribancoznak. (mert jó cuccaim vannak és sminkelem magam :szempillaspirál, néha szemceruza..) Ja, és kivágott felsőket sem hordok, ja, és bírnak a "városban élők", na meg a fiúk, ja és amúgy full 5ös a bizonyítványom ;) (10.es leszek, Zalaegerszegre járok a Zrínyibe.. )

16/L

2011. aug. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Walk With Me ***** válasza:
Ehh... a létezést úgy gondoltam, hogy ha találkoznék eggyel, vagy ha összehozna a sors eggyel, mert hát nyilván léteznek. :)
2011. aug. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
65%

Meg elvárják, hogy 2-3 hónap alatt beleszeressek valakibe amikor mondhatni még ismeretlen az a fiú. Fél évet meg nem várnának, hogy rendesen megismerjük egymást. Nekem meg nem fér bele egy csók szerelem nélkül. Ha elvárnák, hogy érzelmek nélkül csókolózzak akkor annyiból jobban járnák ha kiállnék az utcára, még pénzt is kapnék érte.


20/l

2011. aug. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
eleg erdekes a kerdes. mert persze mindent mi, nok generalunk (legalabbis a ferfiak mindig ezzel vedekeznek), hogy mi feltekenykedunk egymasra. de persze azert minden csavo feje megfordul egy kioltozott lany utan, mindenkinek fontos a kulso, ha nem vallja be, akkor is.en egy kozepkategorias nonek tartom magam, nem vagyok csunya, de nincs tokeletes babaarcom sem. es bizony sokszor ert csalodas, mert en nem vagyok olyan 'szep'. szoval akkor legyel ribi, vagy ne legyel...? ez itt a kerdes.
2011. aug. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!