Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igényes lány vs ribanc?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igényes lány vs ribanc?

Figyelt kérdés
Srácok ti mért szeretitek jobban a ribiket? a normális lányok már nem is érdekelnek titeket? Vagy ez csak tévhit? Kiket szerettek jobban?
2011. aug. 27. 15:49
1 2
 11/19 krameri ***** válasza:
82%

16:00 azért várják el hogy 2 hónap után beléjük szeress, mert mi férfiak egyetlen szóváltás nélkül is képesek vagyunk meghalni érted, csupán mert gyönyörű vagy, nem kell, hogy ismerjelek :)


A kérdésre meg, szerintem legyen szép, és jó fej, az a fontos. A ribanc, ha nem csak dugni akarnak, egy negatív tulajdonság, viszont ami gyakran párosul vele a nyíltság, hogy könnyebb velük megismerkedni, flörtölni, ami viszont nagy pozitívum. Mivel(ahogy 20/l írta), nem szeretünk megdolgozni egy lányért, legtöbbünk annál gyávább, hogy leszólítson egy lányt, inkább várunk, hogy az ölünkbe pottyanjon egy. És hogy ehhez főleg a ribiknek van kellő önbizalma, hogy megismerkedjen velünk, arról nem tehetnek. Ha egy erkölcsösebb szép lány közeledne felém, valószínűleg nagyobb sikert érne el, mint a ribanc.

De van pasi, aki tényleg csak dugni akar, azért a ribancokhoz megy, de ez főleg csak az elkényeztetett diszkós pávákra igaz.

2011. aug. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

"azért várják el hogy 2 hónap után beléjük szeress, mert mi férfiak egyetlen szóváltás nélkül is képesek vagyunk meghalni érted, csupán mert gyönyörű vagy, nem kell, hogy ismerjelek :)"


Már ne haragudj, de ez bizonyítja, hogy ostobák vagytok és milyen könnyű a farkatoknál fogva vezetni.


Persze, hogy nyíltabbak az ilyen lányok amikor rájuk kíváncsiak, rám meg a kutya se, úgy mint nő, mint barátnőjelölt. Teljesen természetes, hogy több önbizalmuk van, mernek ismerkedni.


Ha valakit érdekelnék úgy akkor én is nyíltabb lennék.


20/l

2011. aug. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
15:58 Én is szép ruhákban járok, nem is az igényességtől lesz valaki ribanc. Hanem attól, hogy kihívóan viselkedik a férfiakkal, nem csak egyel és összevissza csókolózik velük amikor nem is ismeri őket rendesen vagy nem szerelmes beléjük. Hülyítik a pasikat így a rendes lányokból is kiábrándulnak.
2011. aug. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
17%

A ribik is teljesen normális lányok csak ők fel is vállalják hogy szeretnek dugni! Én tisztelem az őszinteségüket!


Nekem nem kell egy fapics@! Nekem egy perverz ribi kell!!!!

2011. aug. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
73%
Én a normálsi lányt birom rühellem aribancokat
2011. aug. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

én nem szeretem a ribiket! már csak elvből is kerülöm őket. egyszer tettem kivételt, nem kerültem el elvből, beszélgettem vele, nem bírtam tovább 1 óránál.


igényes lányt! nem kefélni akarok, hanem értékes párkapcsolatot!


persze az is lehet, hogy túl konzervatív vagyok így 18 évesen. legalábbis kezdem így érezni a mai világban, de nem baj, büszkén vállalom!

2011. aug. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Én komoly kapcsolatra vágyom--->ezért a normális lányok jönnek be, ribancokat ki nem állhatom :S
2011. aug. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

ha csak szexre kell, gondolom nem kell magyaraznom miert jobb a ribanc.

a normalis lanyok akkor jonnek szoba, ha valaki parkapcsolatot, baratot vagy hasonlot keres.

2011. aug. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

az "igényes" nem mindenkinek ugyanazt jelenti.


az én értelmezésemben például nem csak a külsőmre vonatkozik, hanem az élet minden területére. (pl nem iszok kannásbort, nem hordok kínai ruhát, nem olvasok közkedvelt, de felejthető könyveket, nem nézek valóvilágot, se tévét egyáltalán, figyelek a helyesírásomra, hűséges vagyok a páromhoz stb)


míg nekem ezt jelenti, a legtöbb lánynál kimerül abban, hogy műkörmük van, festik a hajukat, és mindig agyonfújják magukat olcsó, szar parfümökkel. tehát abszolút a külsőségeknél, ráadásul ízlés nélkül, eszméletlenül közönségesen.


igen, a pasik nagy része valóban jobban szereti az utóbbi típusba tartozó lányokat. de milyen pasik és milyen lányok ezek?

egy tizedmásodpercig sem bánkódom, hogy nem fűzik szombat esténként negyvenen az agyam a hajógyárin, hogy szopjam le őket a mosdóban.

2011. aug. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!