Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok ti milyen izzadásgátlót...

Lányok ti milyen izzadásgátlót (hónalj) használtok, ami nem fogja, meg a ruhát?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]


én ilyet, nekem nem fogta meg még soha, bár én általában várok egy kicsit mielőtt felvenném a ruhát..

2010. aug. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nivea golyós, átlászó
2010. aug. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én most ilyet

[link] (a kéket)


de van mikor ilyet : [link]

2010. aug. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2010. aug. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]


Imádom. :)

2010. aug. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én golyüs niveát. Igazából sztem abból mindegyik jó, most pillanatnyilag angel star nevezetű van.

Azért jó, mert gyorsan beszívódik, tényleg nem lesz büdös tőle az ember, és mivel alapból átlátszó, így nem hagy nyomot.

Mondjuk úgy szoktam, hogyha ujjatlant veszek fel, akkor csak utólag kenem be magam, hogy ne kelljen áthúzni a hónaljamon a ruhát, ha meg nem ujjatlant, akkor kénytelen vagyok megvárni, amíg beszívódik...

2010. aug. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!
2010. aug. 17. 22:39
 8/10 anonim ***** válasza:
Én fehérkupakos golyós Vichyt-sztem nem fogja meg a ruhát... és érzékeny bőrűeknek kifejezetten ajánlom, mert nincs benne semmilyen illatanyag vagy alkohol, ami irritálná a bőrt.
2010. aug. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Rexona skin care, imádom az illatát... :)
2010. aug. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Rexona a Best!:P Semmi más nincs ami nálam gátolja az erős izzadságom,de a Rexona tényleg nagyon bevált!*-* :P
2010. aug. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!