Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy kell sminkelni?FONTOS!!!

Hogy kell sminkelni?FONTOS!!!

Figyelt kérdés
Még életembe nem sminkeltem és segítséget szeretnék kérni hogy mik azok a márkák amiket érdemes lenne ki próbálni,hol lehet ezeket nagyjából olcsóbban be szerezni??köszönöm annak aki válaszol

2020. júl. 15. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

A sminkelés, kezdve az ecsetektől, a termékeken át, egészen a technikáig nagyon sok dologból áll. Szerintem senki nem fogja leírni neked.

Érdemes a youtube-n böngészni.

Ha tudsz angolul, akkor őket ajánlom, de a magyar youtube-n is vannak hasznos videók. Talán ezeket nézd meg alapnak:

https://www.youtube.com/watch?v=VVyQ1Ai2_x4

https://www.youtube.com/watch?v=xCJnrqOMTHs

https://www.youtube.com/watch?v=_4oyOCeSotk

2020. júl. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Ha van konkrét kérdésed akkor szívesen válaszolok privátban is. Ez a kérdés elég tág úgyhogy nem tudok válaszolni mivel nem tudom milyen sminkeket akarsz használni.

Nekem essence, catrice, bourjois, loreal, maybellin márkákból van a sminkem.

2020. júl. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés túl tág, nem tudok/szeretnék esszét írni, csak a márkákhoz tenném hozzá, hogy érdemes olyat keresni ami nincs teletömve kétes hozzávalókkal és ami cruelty free, vagyis nem tesztelték állatokon!

Ugyanitt ajánlanám a Krémmánia oldalt, a legtöbb elérhető kozmatikumról lehet olvasni ott, véleményeket, összetevőket, infókat.

2020. júl. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Maybeline,L'Oreal,catrice, Lovely, Essence, kb ezeket a márkákat szeretem drogériás termékekből ezeket rossman,dm ben lehet kapni, szempilla spiralbol tok mindegy milyet hasznalsz mert ugyanazt tudja max a keféje tényező, alapozobol maybelime fit me és ezzel meg egyezo korrektora, puderbol L'Oreal puderei,tus amilyet akarsz van sok féle filces zselés, ha kezdo vagy filces, szajfenyekbol essence shine kollekcioja eleg jo vagy lovely.

Ruzsbol trend it up ultra matt ruzsai elég jók vagy lovely mattra szarado ruzsai k lips kollekciobol, szemhejpuderekbol pedig amilyet akarsz neutrális színek eloszor a jobb valasztas föld szinek halvany bezs rozsaszin essence,catrice markatol nez korul, ecsetek pedig real teques dm be lehet kapni vagy müller, primer alapozo ala szukseges így nivea start makeup primere. Remélem valamenyit tudtam segíteni de valóban elég tág a kérdés lerövidithetted volna a kört hogy pl irjatok konkret bevált termékeket stb.

2020. júl. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük ott hogy te mit szeretnél. Még életedben sose sminkeltél, most miért akarsz és hogyan? Minden nap festenéd magad, vagy csak alkalmakra? Milyen helyekre festenéd magad, suliba, munkába, színházba, családi ünnepekre, buliba? Kb mennyire erősen terveznél sminkelni, használnál élénk színeket vagy láthatatlan legyen, vannak olyan részei az arcodnak amit erőteljesen meg akarsz változtatni (pl hiányos, világos szemöldök, bőrhibák) vagy csak kiemelni akarod a meglévő külsődet? Mennyi időt akarnál ezzel tölteni amikor sminkelsz? Van esetleg olyan termék ami kifejezetten érdekel, szeretnél használni?


Na meg rólad mit kell tudni? Tudod a bőrtípusodat? Milyen színű a hajad, szemed, bőröd, milyen stílusban öltözködsz, van-e valami olyan életmódbeli dolgod ami érintheti a sminket?

2020. júl. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-ös egyet értek, eleve azt se tudjuk nagyabol hogy néz ki mi áll jol neki, valaki csak olyan sminket hord ami neutrális színekből áll, valaki extrém szineket kedveli szóval nem is értem még azt se irta le nagyábol mi az elképzelése nem is értem ezeket a kérdeseket.
2020. júl. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Revolution egyik legjobb, maybeline,L'Oreal, Catrice, Lovely, ecsetekbol real techques müller, sleek müller,miss porty.
2020. dec. 17. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!