Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van itt olyan aki youtuberól...

Van itt olyan aki youtuberól tanult meg sminkelni?

Figyelt kérdés
Ha igen kit ajánlanátok? Ti kitől tanultatok?

2020. jún. 10. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én onnan tanultam. De konkrétan nem volt egy ember akit néztem, mindig mástól néztem videókat.
2020. jún. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én onnan tanultam meg. De nagyon sok embert néztem, szóval nem tudom kitől.

Most drag queen sminket akarok megtanulni, mivel tökre leköt a smink úgy random otthon is. Már csak az a baj, hogy ilyet csak férfiaktól tudok nézni és szerintem nem minden tipp passzolna hozzám, mivel lány vagyok:D na mindegy, majd kiderül

2020. jún. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek magyarokat néztem, de hamar rájöttem, hogy köztük nem sok profi sminkes youtuber van.. Angolokat kezdtem nézni és mindent így tanultam meg. Először nyílván hétköznapi sminket tanultam, minél egyszerűbbeket. Beírod, hogy makeup tutorial és válogathatsz rengeteg közül😄
2020. jún. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Azokat hogy melyik ecset mire jó voltak videok amik segítettek nagyábol eligazodni de főként az segített ha utána néztem és úgy megjegyeztem,mélyitő vonal,szemzug,ilyeneket is videokbol,"sminkes szakifejezések"paletta színek burgundi ilyesmik, alapozok,tusok,arc tisztitás,szoval sokat segitettek a videok mindig mást nézek,de igen segitettek a profibb ismertebb beuty vlogerek/influencerek. Már nem vagyok anyira rászorulva a videóikra,hiszen haladó vagyok igaz nagyon rég sminkeltem a karantén miatt xD de majd vissza rázodok,tust amugy sose elég gyakorolni,ruzsozás,alapozás ezek a legnehezebbek.
2020. jún. 14. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Mondhatni én is onnan tanultam meg. Eleinte ugye csak utánozni próbáltam a sminkeket, amiket képen láttam, és mikor tényleg komolyan kezdtem venni, akkor jöttek a videók.
2020. jún. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!