Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy lehet sminkelni alsó...

Hogy lehet sminkelni alsó szempillát szépen? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sajnos nem igazán tudok sminkelni. Nem igazán értem hogy lehet ott nagyon belül a szempillát megfesteni, a vízvonalná? Hogyan kell csinálni? Esetleg tudtok videót belinkelni? Vagy valami tipp esetleg?

2020. jún. 23. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok benne pontosan biztos, hogy mire gondolsz, szóval leírom ahogy én szoktam hátha az segít :D

Általában a vízvonalat -az ami a szempilla felett van- fehérrel vagy valamilyen nudeszínnel szoktam “rajzolni” persze ha bulizni megyek akkor szoba jöhet más is.

Utána amiket a szemhéjjamon használtam színekből kiválasztok egyet és egy közepesen vékony ecsettel (dm-be vettem) rögtön a szemem alatt sminkelek ha pedig nagyon extrát akarok akkor kettő szint is használok :D.

Utána pedig nagyon vékonyan az alsó szempilláimat spirálozom. Én feketét használok de azt hallottam hogy a barna is jól mutat.

Videókért pedig csak írd be a googleba pl undereye makeup ha tudsz angolul ha pedig magyarul akkor szem smink videó vagy valami hasonló. Ez olyan böngészős téma mert nagyon sok fele képpen lehet ezt csinálni. Én amit ajánlanák az a YouTube ott beírod hogy makeup videos és van rá szerintem legalább millió találat :D.

És egy kis megjegyzésnek: Senki sem tud tökéletesen rögtön gyakorlás és kísérletezés nélkül szuperül sminkelni. Csak türelmesnek kell lenni, hidd el, hogy menni fog:)

2020. jún. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ, sokat segít,egyébként elég hülyén írtam le. :D ment a zöld pipa.
2020. jún. 24. 13:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első vagyok, amúgy szerintem én se nagyon tudtam volna máshogy a kérdést megfogalmazni :D
2020. jún. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves vagy. :)
2020. jún. 24. 15:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Haha köszönöm :)
2020. jún. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vízvonalat vagy fehér vagy fekete szemcerkával ki huzzák, ha alsó pillákra gondolsz,egy tüsis spirálu szempilla spirál a legjobb valasztás hozza.
2020. jún. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2020. jún. 27. 16:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!