Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Lábfej kisebbítő műtét létezik...

Lábfej kisebbítő műtét létezik? Vagy Lábméretező?

Figyelt kérdés

Annyira el vagyok keseredve, akkora cipőim vannak, csónakázni lehetne bennük. Én is szeretnék 40-es lábat, halandó boltban cipőt venni. Rosszul érint mikor letesznek az enyém mellé egy cipőt és az még kétszer elfér mellette.


Nő & 45ös méretű lábbal megáldva


2010. ápr. 12. 13:49
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%

óóóóó...de 'jó' látni, hogy nm vagyok egyedül ezzel a problémával. Engem is hasonló mérettel áldott meg a sors...ráadásul mostanában még nőtt is (22 éves korom ellenére)...annyira örültem, amikor pár éve felfedeztem, hogy a deichmann-ban vannak 42es női cipők is...de most már azok is kezdenek kicsik lenni: o de igazából elvileg 45ös lábam van: o (hiszen álítólag: ahány centi a lábad+ annak a fele...annyis a lábad) ...


nah ennek a sok hablatynak a lényege: ne zavarjon a nagy lábad. Én is gyűlöltem, de aztán hozzászoktam. Nm mondom, hogy megszerettem, de hozzászoktam. Szerintem magas is lehet ehhez a lábmérethez...ha az vagy képzeld el magad pl. egy 38as lábbal...mókás lennél (: és hidd el, senki nm a lábad méretét figyeli benned (bennetek mindnyájatokban, akik nagy lábon éltek [: )

2011. aug. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Lényegében ez a neve...

De a lábujjakat kisebbítik. Levágnak egy kis csontot belőle, és rövidebb lesz a lábujjad, ennél fogva jó lesz rád a kisebb cipő.

2014. okt. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#12 ilyen hol van?
2023. jan. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!