Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mekkora a közepes méretű mell...

Mekkora a közepes méretű mell és mi számít még kicsinek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 12:56
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
Igazából mit vársz tőlünk?Mit erősít meg benned a sok-sok válasz?
2010. márc. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
76%
Szerinted kicsi,lepereg rólad hogy ki mit ír.Nem értem miért tetted fel a kérdést
2010. márc. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 A kérdező kommentje:

csak kíváncsi voltam a véleményetekre. meg esetleg hát ha van olyan is aki ugyan ebben a cipőben jár.

de ahogy látom itt senkinek nincs ilyen gondja... gondolom mindenkinek szép dús keble van és nem értitek a problémámat. hiszen nem tudjátok átérezni.... ennyi...

2010. márc. 30. 10:26
 24/58 anonim ***** válasza:
65%

Najó, őszinte leszek.


A B az már nem kicsi, pont jó. Viszont B és B között is van különbség, egyik csajnak telt keblei vannak, a másiknak pedig formásak ugyan de valahogy kicsinek tűnnek. Kérdező, lehet hogy te ez a kategória vagy.

Vegyél push-up melltartót, vagy nem tudom.


Különben meg vagy elfogadod vagy szilikont tetetsz bele, nincs mit tenni. Most hiába beszélünk róla napokig, attól nem változik a helyzet.


Egyébként pedig nekem a kismellű csajok jönnek be, vagy az átlagos mellméretűek, de a nagyok semmiképp!

Nincs a melleiddel semmi gond, max te érzed kicsinek. Ezek már elég jók.

2010. márc. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
Dehogynem tudom átérezni, de akkor is csak azt tudom mondani a B-s kosár az nem kicsi
2010. márc. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
75%
Ha B-s melltartót hord valaki de azt nem tölti ki a melle vagy fel van turbózva szivaccsal, push-up-al az más
2010. márc. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim válasza:
100%

hát mit ne mondjak, én örülnék a kicsi mellnek!Akinek kicsi van,annak nagy kell,akinek nagy annag kicsi kell!Utóbbihoz tartozom...85 C melltartót hordtam a 154 cm-hez és 55 kg-hoz!Most,hogy van egy 3 hónapos lányom így már 85 D-t hordok.nem egy leányálom!Nem akartam ekkorákat,de ez lett!Fáj a hátam,a jó kis felsők nem állnak jól,vmint vékony alkatra és nagy mellekre alig lehet találni vmit is!Vagy sátor vagy szűk!a kicsi cicit lehet push-up melltartóval növelni,de fordítva ez már nem megy!Szóval mindennek van előnye és hátránya!

De ahogy te érzed!Felsők szempontjából a garbó csak közepes cicin áll jól!a kicsi cicit még kisebbé, a nagyot még nagyobbá teszi!Olyan felsőt válassz ami optikailag növeli neked őket!Egy nagyobb ruhaüzletben ebben segíthetnek!

2010. márc. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 A kérdező kommentje:

köszi:)

de azért nem szeretnék baromi nagyokat csak olyan átlag méretet 80/b az pl jó lenne.

2010. márc. 31. 10:36
 29/58 anonim ***** válasza:
75%

Basszus, eddig nem arról volt szó, h mellméretre a 70B ugyanaz, mint a 80B? :o


Amúgy szerintem a legegyszerűbb, ha feltöltesz a melleidről egy képet, itt közzéteszed, és ki-ki elmondja a véleményét, arra adhatnál szeintem a legjobban, mint hogy itt vaktába beszélgessünk. Kérdezem a többiektől: nincs igazam?...


Barátnőmnek 75B (bár néhol kéne az a C), és nagyon sok ismerősömnek is ilyen. De ismerek 70A méretű lányt, akire rámondom ruha nélkül, hogy nem is olyan kicsik a mellei, ruhában viszont tényleg lenyomja neki. De a B-s kosárral nem kéne, hogy gondjaid legyenek, amúgy meg a melltartó szabása is dobhat sokat az optikán, meg a felső is. Ha ki akarod emelni, ne a garbó legyen a mérvadó.


Ha nem tudod hogyan, keress meg, és segítek a feltöltésben...

2010. márc. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező ne légy buta( írtuk már tegnap is)

a 70B a 75B a 80B arányaiban pont egyforma!

A mell alatti körfogat és a mellkörfogat között pont egyforma a különbség

2010. márc. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!