Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek nagy hülyeség...

Keri monika kérdése:

Szerintetek nagy hülyeség lenne a mell kisebbítés?

Figyelt kérdés

Igazi melleim vannak.. és nagyon nagyok.

A hátam majd leszakad.

152cm magas vagyok és nagyon kövérít.

és nagyon nem szeretem ha egy fiú nem miattam van velem hanem a melleim miatt.

mit csináljak ha van egy ilyen lehetőségem?

tudom hogy más sok mindent meg adna hogy nagy mellei legyenek de van hátránya.



2013. okt. 7. 20:58
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Senki nem írta, hogy kórosan el vagy hízva, de tuti van rajtad felesleg. Az a 6-8 kg pont elég lenne ahhoz, hogy jóval kisebb legyen a melled és gondolkodnod sem kell műtéten.
2013. okt. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
idefigyelj, arányok: 152 cm----->osztod 100-al, -10 ez a normál súlytömeg, egy 170 cm-es embernek még kevés is, de neked marha sok a 60 kg!!!!!! az 54kg is sok!! és általában az ember minél alacsonyabb annál vékonyabb a csontozata, ide nem mell kissebbítés kell, egyszerűen fogyás! 40 valahány kg-nak kell lenned mivel a 152 cm-t nem felfelé kerekítjük! 20 kg súlyfelesleg van rajtad érthető, hogy nagyok a melleid! (sőt még ha a melleidre hízol....)
2013. okt. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
már hogy lennél 150 két cm-el nagydarab???? tömzsi lehetsz, de nagydarab ne
2013. okt. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Mutatok kepet nem a mellemre hizok...
2013. okt. 13. 22:50
 35/38 anonim ***** válasza:

lehet,hogy nem a melledre hízol,de a hátad körfogatán látszik,hogy nem vagy épp vékony testalkat,és D-ről legalább C kosárra lemenne a melled is,ha fogynál,és a hátad körmérete is csökkenne.

[link]

2013. okt. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
HA 100D a melltartó méreted az azt jelenti, hogy igen kövér vagy és az átlagnál picit nagyobb a melled a D kosár nem egy hatalmas méret viszont a 100as körméret igen nagy, de az nem a melled miatt nagy hanem mert a hátad széles a túlsúly miatt.
2013. okt. 17. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
152 cm és 60 kg nem hangzik soknak, de a 100/D viszont brutálisan, ergó 115-120 cm körüli lehet a mellbőséged:| Az a 100-as körméret rettentő nagynak tűnik ezekhez az adatokhoz képest.. biztos jól mérted? Ne akard kisebbíteni amúgy, mert annál rosszabb lesz, ráadásul komplikált műtét, biztos, hogy nem lesznek szépek utána. Én a helyedben 100%, hogy szépen lassan fogyózni próbálnék, és mozogni, különösen hátizomerősítő gyakorlatokat néznék. Azért sanszos, hogyha fogysz, akkor kisebbek is lesznek, és ha nem gyorsan, akkor lógni se fognak.
2013. okt. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Csakhogy tudd, a női mell fokozása:

Nagy, nagyobb, éppen jó!

2013. okt. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!