Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek nagy hülyeség...

Keri monika kérdése:

Szerintetek nagy hülyeség lenne a mell kisebbítés?

Figyelt kérdés

Igazi melleim vannak.. és nagyon nagyok.

A hátam majd leszakad.

152cm magas vagyok és nagyon kövérít.

és nagyon nem szeretem ha egy fiú nem miattam van velem hanem a melleim miatt.

mit csináljak ha van egy ilyen lehetőségem?

tudom hogy más sok mindent meg adna hogy nagy mellei legyenek de van hátránya.



2013. okt. 7. 20:58
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
33%
Én a magam részéről emberiség ellenes bűntettnek nyilvánítanék egy mell kisebbítést. Amúgy meg alacsony lány nagy cicikkel a legtökéletesebb párosítás. Talán még mindig jobb megoldás lenne elfogadni, hogy akkora amekkora. Mint ahogy alacsony vagy, ezen sem tudsz változtatni, de nem is kell szerintem így is cuki lehetsz. Mit meg nem adnék ha találnék egy ilyen nőt, aki mellé normális és viselkedés szerint is tud nő lenni. Úgy kíváncsiságból merre laksz?
2013. okt. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
Budapesten
2013. okt. 9. 13:07
 23/38 anonim ***** válasza:
leírnád hány kg vagy a 152 cm-hez?
2013. okt. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

Alacsony lányokhoz tényleg nem illik a túl nagy mell. Egy plasztikai sebész is igencsak figyelembe veszi a magasságot, mielőtt melleket csinál. Egy magasabb test jobban elbír ekkora melleket, a kicsit még inkább összenyomja, asszonyossá, optikailag teltebbé teszi.

Ettől függetlenül esztétikai szempont alapján nem feltétlen kéne megműteni, mert simán lehet, hogy idővel elfogadnád magadat és nem zavarna. A gond inkább a hátfájás, mert ha már most fáj, mi lesz idősebb korodban. Szerintem konzultálj egy orvossal és eldöntöd.

2013. okt. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:

60 kg vagyok .

En meg mindig arra gondolok hogy ha esetleg terhesleszek még meg telik tejjel es meg nagyobb lesz.

2013. okt. 13. 19:02
 26/38 vakondka válasza:

Ha megkérdezel egy plasztikai sebészt ezekre szakszerű választ kapsz...szerintem nem ideális hozzá nem értőket kérdezni, mert csak szubjektív válaszokat kaphatsz.


Az én személyes véleményem, hogy ha megcsináltatod, akkor nagyon alaposan válaszd meg az orvosodat, mert sebészek között is hatalmas különbség van, az eredmény meg végleges.

2013. okt. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
57%
hát van rajtad 20 kg felesleg
2013. okt. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
56%

Nem látjuk a testalkatodat, de a 60 kg egy kicsit soknak tűnik ehhez a magassághoz. Én 170 cm vagyok, van rajtam izom is és így vagyok 60 kg.

Szerintem ha kicsit fogynál, a melled is lemenne, mivel az csupa zsírszövet.

2013. okt. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

jézusom, 45 kilónak kéne lenned..:D

anyukám amikor meghízott egy kicsit, akkor a 168 cm mellé volt 90 kg, ráadásul homokóra alkata van tehát szélesebb a háta, de még így is 90/E volt a melle, nem 100, az már rémisztően sok. És nyugi, így(60 kilósan) neki is csak C kosaras melle van, és nem a fája háta.

Egyébként ha fáj a lábad, az nem attól van, mert hosszú, hanem mert nem bírják el az ízületeid a súlyodat..csak ha felvetődne ezek után.

2013. okt. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
Erős csontozatú vagyok.. Es az orvos szerint 54 kg kene lennem ... De nem jelent ez elhizast ... Nem vagyok nagy darab.
2013. okt. 13. 21:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!