Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek nagy hülyeség...

Keri monika kérdése:

Szerintetek nagy hülyeség lenne a mell kisebbítés?

Figyelt kérdés

Igazi melleim vannak.. és nagyon nagyok.

A hátam majd leszakad.

152cm magas vagyok és nagyon kövérít.

és nagyon nem szeretem ha egy fiú nem miattam van velem hanem a melleim miatt.

mit csináljak ha van egy ilyen lehetőségem?

tudom hogy más sok mindent meg adna hogy nagy mellei legyenek de van hátránya.



2013. okt. 7. 20:58
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Utolso elitti : ebbol nem ertek semmit..
2013. okt. 7. 22:17
 12/38 anonim ***** válasza:
45%
Akkor nem a melled méretével van a baj, hanem az agyad méretével. TÚL KICSI!
2013. okt. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim válasza:
Csak akkor tudnám megmondani,ha képet is mutatsz:) az se baj,ha a fejet kitakarod:)
2013. okt. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne dőlj be nekik, csak kukkolni akarnak!

Igen, szerintem is túl nagy a 100/D , mondhatni hatalmas!

Tényleg zavaró lehet és kényelmetlen, hátfájás, stb..

Ha tényleg komolyan gondolod, keress fel egy plasztikai sebészt, beszéld meg vele, mekkorát javasol, mert lehet kisebbíteni. Arra azét ügyelj, nehogy teljesen eltüntesse, túl kicsit csináljon!

2013. okt. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat... Utolso kommentelo: szerintem.az lesz. Ezt mar nem lehet birni (hat fajast).
2013. okt. 8. 12:31
 16/38 anonim ***** válasza:
71%
hát bocs de szerintem inkább fogyj le... nem a melled kövérít, hanem kövér is vagy. a 100 az iszonyatosan sok... a D egyébként nem kis mell, de még bőven nem az az asztar**hadtélet kategória, viszonylag sok nőnek van akkora melle (természetes). de a 100 a hátnál iszonyatosan sok. nem is tudom hol kapsz olyan melltartót, aminek 100-as a háta, még ha D-s is. én max 90-es hátra láttam eddig.
2013. okt. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
hát nekem nagyon lógott a mellem de mikor 30kg-t fogytam... na m1 tehát az érdekelne, hogy vékony vagy e? 150 cm-hez nagyon kellemetlen lehet, ha van rá pénzed és utána úgy gondolod, hogy jobban érzed majd magad, akkor miért ne?
2013. okt. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
80%

100/D az nem nagy mell. A 70/D a nagy mell. Ha lefogynál, arányos B-C kosaras melled lenne, és nem lenne semmi bajod.

De így, én inkább a szívinfarktus és a magas vérnyomás/vérzsír szint, cukorbetegség miatt aggódnék, nem a hátam miatt.

2013. okt. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
Nem is vagyok kover se sovany ugy a ketto kozt..
2013. okt. 8. 19:47
 20/38 anonim ***** válasza:
ahogy érzed úgy cselekedj!
2013. okt. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!