Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek nagy hülyeség...

Keri monika kérdése:

Szerintetek nagy hülyeség lenne a mell kisebbítés?

Figyelt kérdés

Igazi melleim vannak.. és nagyon nagyok.

A hátam majd leszakad.

152cm magas vagyok és nagyon kövérít.

és nagyon nem szeretem ha egy fiú nem miattam van velem hanem a melleim miatt.

mit csináljak ha van egy ilyen lehetőségem?

tudom hogy más sok mindent meg adna hogy nagy mellei legyenek de van hátránya.



2013. okt. 7. 20:58
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
mégis mekkorák, ha szabad tudni?
2013. okt. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
100/D
2013. okt. 7. 21:01
 3/38 anonim ***** válasza:

Mégis mekkorák azok a mellek? Lehetne őket látni? Mert hát így leírva...érted na: van akinek egy 75C mell is orbitális, más pedig azt mondja rá hogy szúnyogcsípés.


Aki pedig csak a melleid miatt van veled, azzal nem is érdemes foglalkozni.

2013. okt. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Hát látni nem.. de akinek 100/D melle van az nem kicsi pláne hogy 152cm magas vagyok.
2013. okt. 7. 21:03
 5/38 anonim ***** válasza:
Pedig teljesen anonim módon megtehetnéd itt. Nem azt mondtam hogy meztelen képet tegyél fel, de így látatlanba nehéz véleményt alkotni. Lehet hogy pl. az alakod szempontjából előnytelen lenne a műtét, viszont eü szempontból pedig jó lenne ugye, hát fene tudja.. neked kell eldöntened.
2013. okt. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
nem szivesen mutogatom magam
2013. okt. 7. 21:08
 7/38 anonim ***** válasza:
Ühüm, hát pedig ha kiváncsi vagy az emberek véleményére... akkor nem hülyeség :) De Te tudod, nekem teljesen 8 :)
2013. okt. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Had kerdezzemeg ferfivel vagy novel vagy fiuval vagy lannyal beszelek?
2013. okt. 7. 21:16
 9/38 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy elég egyszerűen megválaszolható kérdés :D

Mármint a legutolsó kérdésed.

Én nem mondom, hogy mutasd meg, de most így hirtelen én se tudom elképzelni, hogy valóban nagy-e, vagy sem.

2013. okt. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Ha komoly hátfájdalmakat okoz a melled, akkor egyáltalán nem hülyeség a mellkisebbítés, még akkor se, ha a végeredmény kevésbé lesz hú, de bombázó módon szexi, vagy kevesebb pasi nyomulna majd rád. Egyébként meg tudom érteni a helyzetedet, de mondjuk nekem csak akkor vannak fájdalmaim, ha álló helyzetben vagyok melltartó nélkül, mert lógnak, nekem 159 centihez van hasonló méretű mellem.
2013. okt. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!