Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Két szülés között plasztika?

Két szülés között plasztika?

Figyelt kérdés

2 hónapos a fiam, de már most látom, hogy a testem nem lesz szép. a melleim már most lógnak, és a hasam alja is csupa stria, löttyedt a bőr. a férjemmel megbeszéltük, hogy majd helyrehozatjuk a második gyerek után. én jelenleg most nem tudom, hogy lesz-e második gyerek, de ha lesz is, akkor biztosan nem 5 éven belül. viszont nem akarok 5 évig így kinézni. főleg a cicim zavar. tudom, hogy a hasamat felesleges felvarratni, de a mellplasztika eredményét mennyire teszi tönkre egy esetleges második terhesség?


mert sok nőt ismerek személyesen, akik szültek, és szilikonmellel szoptattak, de szép maradt a mellük, semmi nyoma.


akik válaszul azzal jönnek, hogy hülye vagyok és szörnyű anya, azok kíméljenek.

és azok is, akik magában a műtétet ellenzik.

a műtét biztos, csak nem tudom, érdemes-e megcsináltatni, ha már nem szoptatok.


2013. szept. 4. 08:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Bár nem értek a plasztikázáshoz, és tapasztalatom sincs, viszont ha felkeresed az egyik klinika plasztikai sebészét (pl email) biztosan szívesen felvilágosít. Már csak azért is, mert ebből neki a későbbiekben lehet bevétele lesz.

2013. szept. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pont ugyanúgy tönkreteszi a melledet a második szülés, mint az első. Pénzkidobás, hacsak nem vagytok borzalmasan gazdagok.
2013. szept. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én ugy tudom,szoptatas utan meg varnod kell egy évet ,h plasztikaztass.
2013. szept. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!