Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek ciki ha 70B...

Szerintetek ciki ha 70B melltartót hordok?

Figyelt kérdés
nemsokára 17 leszek és még mindig 70b melltartót kell hordanom. szerintetek fog még nőni? mert úgy érzem hogy nem pedig már 4.-5. osztályos korom óta ilyen:(
2013. aug. 1. 10:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Megértem a problémádat, nekem 19 éves létemre 75C, és évekig abban a hitben éltem, hogy kicsik... Aztán egyszer csak rájöttem, hogy teljesen normális méretű mellem van. Nem kell ezt túlreagálni. Vékony is vagy, teljesen oké ez a méret.
2013. aug. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

ajj már.. nekem is ugyanekorra és már volt két pasim, az elsővel 1 évig voltam a mostanival pedig 8 hónapja vagyok együtt nem kell ezen rinyálni, mind1k úgy szerette ahogyan vannak, ráadásul a mostani barátom 24 éves, mit kell ezzel foglalkozni? :D


17/L

2013. aug. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Ciki??? 19 vagyok és 75A méretem van... én ezt sem tartom cikinek
2013. aug. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Nekem is 70 B-s melltartóm volt, de nekem semmi mellem nem volt, de tényleg nagyon pici volt, ezért fél éve plasztikáztattam, nem lettek óriási mellem, 280 és 300 köbcentisek, tehát melltartóba a 75 c és a 80 B között van. Átérzem a problémád, és szinte nap rendszerességgel sírtam a tükör előtt, nem jártam strandra, és nehezen ismerkedtem.. Nekem megváltozott tőle az életem, bár nem biztatlak mert iszonyú sokat szenvedtem velük a fél év alatt, mire mindent megtudtam csinálni, sőt a hason alvás most sem megy még. 18 éves kor alatt amúgy sem műtenek, hátha addig még nő! :)

19/L

2014. jan. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!