Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek ciki ha 70B...

Szerintetek ciki ha 70B melltartót hordok?

Figyelt kérdés
nemsokára 17 leszek és még mindig 70b melltartót kell hordanom. szerintetek fog még nőni? mert úgy érzem hogy nem pedig már 4.-5. osztályos korom óta ilyen:(
2013. aug. 1. 10:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért lenne az? Majd fog még nőni. Ha meg nem, akkor sincs világvége, rengeteg nő van édes pici mellekkel :)
2013. aug. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha nagyon zavar, és idősebb leszel plasztikáztasd magad ha lesz rá pénzed,persze csak ha akarod.Hidd el, ha valaki szeretni fog, úgy fog szeretni ahogy vagy, nem a melledért fog szeretni. Egyébként meg szerintem szebb egy formás-feszes fenék mint egy nagy mell :)
2013. aug. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Figyelj, van akinek még 27 éves korában is ekkora. Neked még bőven nőhet a melled. Viszont ha ekkora marad, akkor sincs semmi baj, egy kisebb cici is lehet formás és szexi, sokaknak tetszik hidd el és nem ez fog meghatározni téged senki szemében.
2013. aug. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Pff és én akkor mit mondjak 75A-s mellekkel? -.-"
2013. aug. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Az lenne a ciki, ha nem a mellméreteddel megegyező méretű melltartót hordanál.

Fog még nőni, és ha nem, az sem baj, mert senkit nem érdekel, mekkora a melled. A fiúkat sem fogja, nem fogsz ettől még senkinek sem kevésbé vagy jobban tetszeni.

2013. aug. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
van barátom aki 20 éves és másfél éve vagyunk együtt ő azt mondja hogy imádja mert legalább szép kerek és nem lelógó körte alakja van. ő egyenesen utálja a nagy mellet mert szerinte undorító és egy nagy mellű nőt megölelni se egy élvezet. de néha mégis elbizonytalanodok mert félek hogy csak azért mondja hogy ne bántson meg:(
2013. aug. 1. 11:22
 7/14 anonim ***** válasza:

Tipikus női gondolkodásmód, már bocsi. :)

Ha azt mondja, hogy tetszik neki és szeret, akkor nem kell kitalálni mindenfélét, hogy csak ezért vagy azért mondja...hidd el neki és kész :)

2013. aug. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem 75a-s mellem van, csak nem hordok melltartót, mert kényelmetlen. És 22 éves vagyok. És egyáltalán nem érdekel, mekkora melleim vannak.
2013. aug. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70B = vékony vagy és normál kifejlett melleid vannak. Mivel ugye a B kosár az átlagos felnőtt női mellméret. Ez nem kicsi egyáltalán. Vékony lányoknak nem is szokott ekkora mellük lenni. Szóval nem értem a gondod... Nekem 75AA van. Na ez kicsi. Engem mégse zavart sose, az értelmes pasikat meg nem a mellméreted érdekli.
2013. aug. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
a 70 azt jelenti vékony vagy tehát ,ha b-s melled van akkor az nagy mivel nekem műtét után lenne b-s mellem.
2013. aug. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!