Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mi erről a cikkről a véleménye...

Mi erről a cikkről a véleményetek?

Figyelt kérdés

Engem valamilyen sokkolt, persze olyan semleges irányban s egyben érdekes is, minden ami le van írva...:)


[link]



2012. szept. 6. 10:54
 1/7 A kérdező kommentje:
*valamilyen szinten
2012. szept. 6. 11:01
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a rész elég hülyeség, hogy gyerekként fiús lány volt. Én is az voltam, mégis teljesnek érzem az életem nőként. Tinédzserként meg normális, ha egy időben se fiúnak, se lánynak nem látszik, mivel a hormonok ugrálása okoz ilyesmit. Pl. egészséges kisfiúknak is kikerekedhet picit a mellük, ami aztán elmúlik utóbb.


Szóval a cikk egy része kicsit sztereotíp és egyszerűsíti a valóságot, mindezekkel együtt a bemutatott eset szerintem az egyik legsikeresebb ilyen átoperálós mutatvány. Általában sajnos a végeredmény elég elborzasztó.

2012. szept. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
engem is meglepett hogy mire nem képes már az orvostudomány :)
2012. szept. 6. 11:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom, hogy hol élsz, de nagyon sok nemátalakító műtét van és volt már régebben is.
2012. szept. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

09-06 13:06


mi az hogy hol élek????? jézusom...azért mert nem bújom egésznap a bulvárt a neten és nem ülök napi 24 órát gépközelbe s így nem is vagyok "túl informálva" ilyen téren ez nem azt jelenti hogy más világban élnék...erre véletlen találtam rá, ledöbbent és pont. Nem kell rögtön támadni...szánalmas

2012. szept. 10. 08:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát jó pasi lett az Yvonne-ból, de kíváncsi lennék, hogy szexuális életet képes-e élni (hogy feláll-e neki meg stb.) Nemzeni nem tudnak azt hiszem.


De az a semleges nemű az kiborított :S Az nagyon gusztustalan szegényke. :(


[link] - most ez tényleg mi már? (sajnálom őt, de úgy látom ő nem sajnálja magát. mind1

2012. szept. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jézus...ez nagyon durva amit belinkeltél :O Bár én mindig úgy voltam vele, hogy kinek mi a jó...csak azért ennyire ne mutogassa...:/
2012. szept. 14. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!