Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a cikkről?

Figyelt kérdés

Igaz, hogy a jobbik oldalán van, de itt találtam meg a legjobban megfogalmazott leírást a mai bankokról/ Rockefellerekről/ stb. amelyek a legtöbb |összeesküvés| youtube videón rajta van.


Reményeim szerint ha valaki valamit hülyeségnek gondol, azt is leírja, hogy miért.


néhány részlet belőle:


""Andrew Jackson óta a központi pénzügyi hatalmasságok kezében van a kormányzat."

- Franklin D. Roosevelt -

az USA elnöke, 1933"


"Louis T. McFadden kongresszusi képviselő szintén kimondta az igazságot:

"Az egész világra kiterjedő bankrendszer jött létre . . . Egy olyan szuperállam, amelyet a nemzetközi bankárok irányítanak . . . Akik azon dolgoznak együtt, hogy leigázzák a világot. A kormány a Fed kezében van.""


"Az 1920 és 1929 között a FED 60%-al növelte a pénzkibocsátást, így ösztönözve a hitelek felvételét. A tőzsdén pedig létrejött egy újfajta kölcsön. Ennek lényege, hogy 10% befizetéssel meg lehetett venni a részvényt. Tehát 100 USD letéttel 1000 USD értékben lehetett részvényeket vásárolni. A maradék 90% -ot a bróker, illetve a bank adta. A 20-as években ez mindenki körében nagyon népszerű volt és úgy tűnt, mindenki csak nyer és nyer a tőzsdén. A kölcsönnel csak annyi volt a baj, hogy bármikor vissza volt vonható és 24 órán belül ki kellett fizetni. Az 1929 -es évet megelőzően Rockefeller, Barock és más bennfentesek szép csöndben kivonultak a tőzsdéről és 1929 október 24 -én tömegével kezdték visszahívni a kölcsönöket. Ez komoly eladási hullámot eredményezett! Több mint 16 ezer bank ment csődbe és a konkurencia fillérekért vásárolhatta fel a vállalatokat."


""Add nekem egy ország pénzforgalma feletti uralmat, és nem érdekel, hogy kihozza a törvényeit."


- Mayer Amschel Rothschild -"


"Ennek a vállalatnak az egyik elhallgatott partnere a Rockefeller tulajdonában levő olajvállalat. U.S Standard Oil volt. A német légierő gépei még repülni sem volt képes anélkül az adalékanyag nélkül amelyet Rockefeller szabadalmaztatott.


London bombázása nem történhetett volna meg anélkül a 20 millió dollár értékű üzemanyag-szállítmány nélkül, amelyet a Rockefellerek olajvállalata adott el a németeknek.


A másik vállalat a New York -i Union bank , amely nemcsak Hitler hatalomra jutását finnanszírozta, de a nácik pénzmosó bankjaként is funkcionált, több millió dollárnyi náci pénzt felhalmozva. Az ellenséggel folytatott kereskedelmet tiltó törvény alapján, aztán később a bankot fel is számolták. Mit gondolnak ki volt a bank elnökhelyettese? Prescott Bush . . . A jelenlegi hivatalban levő elnök nagyapja!"


Teljes cikk:


[link]


2012. szept. 4. 17:30
 1/9 A kérdező kommentje:

Prescott Bush . . . A jelenlegi hivatalban levő elnök nagyapja!"


Értelemszerűen ez egy régebbi cikk régi fordítása.

2012. szept. 4. 17:34
 2/9 anonim válasza:
48%

tökkéletesen bemutatja,ezt a MONDJUK ,,kezdeti'' időszakot,mikor kezdtek túlságosan elfajulni a dolgok.

ajánlom járj utána az illiminátusoknak,rengeteg dologra választ kapsz(remélem ez nem új számodra,ha mégis akkor hajrá):)

csak ne kezdj el mértéktelenül zsidózni,sok zsidógyűlölő innen veszi a példát hogy legyen miért zsidózniuk...

2012. szept. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért nem érzek egy forrást korrektnek, ha az egy olyan oldalról származik, mint a jobbik.net?
2012. szept. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mint írtam ez egy régebbi angol fordítás lehet. A legtöbb angol/ magyar feliratos |összeesküvés| bank ellenes videóban, megtalálhatók ezek.

Ahogy már leírtam, ezen az oldalon találtam meg összegyűjtve.

2012. szept. 4. 20:10
 5/9 A kérdező kommentje:

[link]


Lényegében ugyanaz, kicsivel több. Plusz a zeitergeist is ott van.

2012. szept. 4. 20:15
 6/9 A kérdező kommentje:

"Miért nem érzek egy forrást korrektnek"


És lényegében, ezért is tettem fel a kérdést. Ezek az információk amik itt össze vannak gyűjtve az interneten évek óta terjednek.

Itt az idő, hogy ha valaki hülyeségnek érzi. Akkor legalább próbálja meg cáfolni.

2012. szept. 4. 20:19
 7/9 anonim ***** válasza:

Jöhet itt a sok szkeptikus birka mondván hogy kis pincelakók gyártják ezeket az összeesküvés elméleteket de...


ezek az elnökök,képviselők stb nem hiszem hogy pincelakók lennének,már ők akkor látták hogy mi a helyzet


Rengeteg híres ember beszélt már ezekről a háttérhatalmakról,persze lehet őket is "pincelakóknak" vagy konteóknak nevezni akik unalmukban találnak ki ilyen dolgokat

2012. szept. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
pincelakók összeollózzák... miért van például az a híres perez beszéd manipulálva?
2012. szept. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Milyen Perez beszédről van szó?
2012. szept. 5. 19:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!