Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Orrműtétet szeretnék, de...

Orrműtétet szeretnék, de mindenki ellene van. Miért nem lehet megérteni engem is?

Figyelt kérdés

A gondom az, hogy szeretném megműttetni az orromat, de a párom kiakadt, a barátnők le akarnak róla beszélni, anyám egyenesen meg akarta tiltani. Miért nem fogják fel, hogy gyűlölöm a nagy orromat, és az én arcomról az én pénzemről van szó.

Mit gondoltok erről az oldalról?? (Az orrom olyan, mint az orrműtéteknél lévő képeken az első nőnek, és olyat szeretnék, mint ami neki is lett.)


[link]


Előre is köszi a válaszokat!


2011. febr. 21. 21:59
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy látjátok ezt normális orrnak... 12:17 nekem is jól jön a pénz hidd el! :D Csak mikor megláttam magamról egy oldalról készült képet azt mondtam, hogy inkább kispórolom a műtét árát, annyira borzalmas. :(
2011. márc. 24. 17:04
 32/32 anonim válasza:
szerintem te már eldöntötted hogy megfogod csinálni,csak félsz tőle.mindegy ki mit mond(barátod,barátnők,család,itt válaszolók), ha te nem vagy megelégedve önmagaddal,csináltasd meg.akik meg szeretnek azután is fognak szeretni...:)
2011. ápr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!