Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Orrműtétet szeretnék, de...

Orrműtétet szeretnék, de mindenki ellene van. Miért nem lehet megérteni engem is?

Figyelt kérdés

A gondom az, hogy szeretném megműttetni az orromat, de a párom kiakadt, a barátnők le akarnak róla beszélni, anyám egyenesen meg akarta tiltani. Miért nem fogják fel, hogy gyűlölöm a nagy orromat, és az én arcomról az én pénzemről van szó.

Mit gondoltok erről az oldalról?? (Az orrom olyan, mint az orrműtéteknél lévő képeken az első nőnek, és olyat szeretnék, mint ami neki is lett.)


[link]


Előre is köszi a válaszokat!


2011. febr. 21. 21:59
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Szerintem cseréljünk orrot, mert én meg nagyobbat szeretnék:) de viccen kívül... egyáltalán nem néz ki rosszul az az orr, amilyen Neked van, szubjektív vélemény, de szerintem sokkal szebb, mintha csúnyácska pisze lenne! Egyébként ne operáltasd meg..
2011. febr. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

Nemcsak műtéttel lehet normális orrom? -kérdezed Kedves Kérdező. Bizony nem. Ha elhiszed hogy úgy vagy szép, ahogy vagy- hiszen a párod is így lát szépnek (én is az 1.képet látom szebnek) - egyből, varázsütésre normális lesz az orrod :)

A pénzen meg ennek örömére elmentek nyaralni valami szép nyugodt, derűs helyre a pároddal : )


Mindent szabad nekem, de nem minden használ (1Kor6,12)

2011. febr. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Jajj, de aranyosak vagytok! :) Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Igaz pont ellenkező bíztatásra gondoltam, de ennek is örülök. Jobb kedvem van attól, hoyg szépnek találjátok, bár attól én még nem szeretem. Nem is tudom, hogy fogadhatnám el magam, ha a tükörbe nézek, vagy ránézek egy képre, ami oldalról készült, és rögtön csak a nagy orrom látom! :(
2011. febr. 24. 00:00
 14/32 anonim ***** válasza:
75%

hát a tükör tükör, Te pedig Te vagy. Sajnos az önmegismerés nem megy "tükör által homályosan"...

Azért is, ha vmi betegség miatt nem szükséges, nem kell erőltetni a formai változtatást, mert egy téveszme van mögötte: ettől én megváltozom lényegemben, ettől jobb leszek. De ez a lényeget nem érinti. A vágy, hogy jobb legyek az jó. De hogy lehetek jobb ember? ezt keresni kell.

Ismered a gyönyörű József Attila verset (Nem én kiáltok)


"Hiába fürösztöd önmagadban,

Csak másban moshatod meg arcodat."

2011. febr. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

Szerintem csináltasd meg az orrodat, sokkal boldogabb leszel utána! Én is megcsináltattam, és és egyáltalán nem bántam meg, azóta is mindennap örvendezek neki.


Csak egy dologra ügyelj: hogy megbízható orvost válassz. Csak plasztikai sebészhez fordulj, orr-fül-gégésznek ne engedd megműttetni!

Itt van két orvos, aki szívből ajánlani tudok:

- Dr. Rezek Ödön - ő orr-fül-gégész és plasztikai sebész is, specialitása az orrplasztika

- Dr. Csuha Lajos - ő plasztikai sebész, és nagyon megbízható szakember.


Vágj bele, nem fogod megbánni!

Sok örömet hozzá!

2011. febr. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2011. febr. 25. 13:39
 17/32 anonim ***** válasza:
A helyedben nem műtetném meg. Szerintem semmi különösebb baj nincs azzal az orral. Sőt. Mondom ezt úgy, hogy az enyém se egy pisze. De el nem tudom képzelni magam sehogy máshogy - az már nem én lennék. Mondjuk, a stílusom se egy helyespiszenőcié :D Ha mégis műteted, szerintem eszedbe ne jusson olyat csináltatni, mint azé a nőé. Az egy igazi ostoba piszeorr. Teljesen jellegtelen, elveszne az arcod karaktere. Akkor inkább csináltass egy csinos, karcsú egyenes orrot. Amúgy meg hallgass a pasidra :) sok sikert, akárhogy is döntesz :)
2011. febr. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Szerintem ha te úgy jobban érzed magad, és ha persze van rá pénzed, akkor csináltasd meg nyugodt szívvel. Jön a sok ember, azt mondják fogadd el magad olyannak, amilyen vagy, barátkozz meg önmagaddal és akkor mások is elfogadnak majd. Hazugság! Ők sosem voltak a mi helyünkben, nem tudják milyen érzés ez. Sosem fogják tudni
2011. febr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
:) Köszi! Akinek volt műtéte, annak milyen volt? Tényleg fél év mire igazán helyreáll??
2011. febr. 26. 22:50
 20/32 anonim válasza:
linkelj az orrodról egy képet:)
2011. márc. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!