Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Orrműtétet szeretnék, de...

Orrműtétet szeretnék, de mindenki ellene van. Miért nem lehet megérteni engem is?

Figyelt kérdés

A gondom az, hogy szeretném megműttetni az orromat, de a párom kiakadt, a barátnők le akarnak róla beszélni, anyám egyenesen meg akarta tiltani. Miért nem fogják fel, hogy gyűlölöm a nagy orromat, és az én arcomról az én pénzemről van szó.

Mit gondoltok erről az oldalról?? (Az orrom olyan, mint az orrműtéteknél lévő képeken az első nőnek, és olyat szeretnék, mint ami neki is lett.)


[link]


Előre is köszi a válaszokat!


2011. febr. 21. 21:59
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

":) Köszi! Akinek volt műtéte, annak milyen volt? Tényleg fél év mire igazán helyreáll??"


A 02-25 01:09-es vagyok.

Nagyjából már sokkal hamarabb helyreáll. Mondjuk 1 hónap alatt 90%-ban olyan lesz már, mint a végleges. Az a kis változás, amennyit még alakul, ahhoz kell a fél-egy év.

2011. márc. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Igazából arra vagyok kíváncsi, hogy nem torzul el egy fél év múlva?? Aki kérte, hogy linkeljek, írtam, hogy azon az oldalon amit a kérdésben linkeltem, hol található az az orr. Dettó olyan! :D
2011. márc. 3. 19:38
 23/32 anonim válasza:
Ha olyan lenne mint a második akkor megértem, de az elsővel semmi baj nincs.Na jó nem pisze, de nem is alkkora mint egy balkezes kozákpisztoly.Kéne látni az arcodat is, hogy el lehessen dönteni.Én egy időben rámentem a nagyobb orrú csajokra.Valamiért az érdekelt.KB olyan heftije volt a kedvesemnek mint neked, és semmi baj nem volt vele :)De ha mindenképp karcsúsítani akarod, akkor rajta.De előtte utána képet tegyél fel ide légyszi.Vagy linkelj.
2011. márc. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

"Igazából arra vagyok kíváncsi, hogy nem torzul el egy fél év múlva??"


A 02-25 01:09-es és a 03-02 16:09-es vagyok.


Ha jó orvossal csináltatod, nem torzul el fél év múlva.

Közvetlenül a műtét után, amikor még nem forrt össze, akkor vigyázz rá nagyon, nehogy beüsd, beverd, mert akkor még nagyobb eséllyel mozdulhat el.


Ha az általam javasolt orvosokat választod, minden rendben lesz.

2011. márc. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

11.45-ös igazán aranyos, amit leírtál. :) Inkább olyan mint az első, de nemsokára rakok fel képet közkívánatra! :D

15:11-es válaszoló köszönöm a választ, viszont Rezek Ödönről nem találok sehol sem oldalt/információt. A másik doktornak annyira nem tetszenek a munkái, biztos hogy profi ez látszik, de ő inkább egyenes orrokat csinál, mint piszéket ahogy láttam.

2011. márc. 22. 21:30
 26/32 A kérdező kommentje:

Itt a kép:

[link]

2011. márc. 22. 21:39
 27/32 anonim ***** válasza:
Hát ez semmi, így már érthető miért nem akarja a párod hogy megcsináltasd, másnak szerintem fel se tűnik csak te látod olyan nagyon kidomborodónak
2011. márc. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
De hát kidomborodik!!!! :D
2011. márc. 23. 21:41
 29/32 anonim ***** válasza:

jól sejtettem

ez egy tökéletes, helyes orr

2011. márc. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:

11:45 vagyok.

Szerintem meg ne csinálj vele semmit, amit pedig rá szántál küld el nekem a bankszámlámra.Most úgyis jól jönne. :)

2011. márc. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!