Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Orrműtétet szeretnék, de...

Orrműtétet szeretnék, de mindenki ellene van. Miért nem lehet megérteni engem is?

Figyelt kérdés

A gondom az, hogy szeretném megműttetni az orromat, de a párom kiakadt, a barátnők le akarnak róla beszélni, anyám egyenesen meg akarta tiltani. Miért nem fogják fel, hogy gyűlölöm a nagy orromat, és az én arcomról az én pénzemről van szó.

Mit gondoltok erről az oldalról?? (Az orrom olyan, mint az orrműtéteknél lévő képeken az első nőnek, és olyat szeretnék, mint ami neki is lett.)


[link]


Előre is köszi a válaszokat!


2011. febr. 21. 21:59
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
54%

És akkor most tőlünk mit vársz?

Elmész,megcsináltatod,"sz kész".Mi a f@sz közük van hozzá,akár kettőt is csináltathatsz.

2011. febr. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

A jóban rosszban Fanni nővérnek is ilyesmi orra volt az is megcsináltatta

oldalról nézve a csont kicsit kidomborodik

csak csiszolnak le belőle az nem olyan nagy változás mintha át akarnád teljesen szabatni az orrodat

2011. febr. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
"Kedves" első válaszoló. Tudod egy kis bíztatás jól esett volna. Minek jársz te ide?? Leoltod az embereket és jó éjszakád lesz? Gratula, levizsgáztál, ennyit rólad.... Linkeltem egy oldalt, és kíváncsi vagyok, hogy ki mit szól hozzá. Érdekelne az is, hogy akinek volt már műtétje annak hogy sikerült, hogy viselte? Félek tőle, de szeretném is. :)
2011. febr. 21. 22:55
 4/32 A kérdező kommentje:
2. válaszoló megnéztem, és tetszik is. Köszönöm a válaszodat.
2011. febr. 21. 22:59
 5/32 anonim ***** válasza:

Olvass utána mit csinálnak ilyenkor, hogy mivel jár egy ilyen műtét, stb.

Gondolj át alaposan mindent, mérlegelj. Aztán dönts.


Ha ez már megvolt nem szóltam!

(én sem csípem az orrom, de tuti nem fekszem kés alá)

2011. febr. 22. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csináltasd meg. A párodnak tetszik, a családodnak, a barátaidnak... Ez nem csak jól sülhet el...
2011. febr. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
szerintem se csináltasd meg. téged így szeret mindenki, mert ez vagy te. szerintem csak neked van 1 kis bajod magaddal, pedig ahogy írtad, még pasid is meg barátaid is vannak. inkább felejtsd el az orrodat és alakíts ki egy egészséges önbizalmat, amibve beletartozik h az orroddal is meg legyél elégedve. ez az én véleményem :)
2011. febr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
15:47 vagyok. és h ezt nem csak műtéttel lehet elérni
2011. febr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

Tudod egy kis bíztatás jól esett volna.

Akkor meg miért nem úgy kérdezed?A kérdéseden olyan nagyon nincs mit megválaszolni............

2011. febr. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
15:47 Nem csak műtéttel lehet normális orrom?? Ez új... Akkor hogyan még? Érdekel, ha tényleg nem kell műteni. Már napok óta azon agyalok, hogy műtét vagy nem. :(
2011. febr. 22. 22:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!