Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 18 eves lanynak javasolt a...

18 eves lanynak javasolt a zsirleszivas? (159 cm es 55 kg)

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 15:17
1 2 3
 21/26 anonim válasza:

1.:Én abszolút ellenzem az orvosi beavatkozást!

2.: Azt mondod, h a futástól nem lesz kisebb. Ez így nem feltétlenül igaz. Ha a vádlidon zsír van(ami ilyen adatokkal számomra elképzelhetetlen), akkor az le fog jönni róla. Ha pedig izom, akkor pedig csak formásabb lesz tőle. És sok fiú szerint(szerintem is) az sokkal szebb, ha vkinek feszes bőre van, alatta egy kis izommal, mint az, akin nincs semmi felesleg, de semmi más sem és ezért lóg a bőre:( Azt pedig nem értem, h miért zavar, h nagy a vádlid.. Farmerban úgy sem látszik, miniszoknyában pedig egy magassarkúval megoldható, h hosszúnak hasson ne pedig nagynak. A többi testrészedre pedig egyenként találsz az interneten, v vmilyen fitness teremben olyan gyakorlatsorozatot, ami széppé formássá teszi azokat:) Remélem tudtam segíteni:)

2011. jan. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Koszonom! Vegre az elso ertelmes valasz!
2011. jan. 23. 17:04
 23/26 anonim ***** válasza:

Inkább sportolj.

Egyébként, 55 kg normális súly ehhez a magassághoz.

2011. jan. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:

A vádlim nekem is vastag volt.. nagyon vastag. De elkezdtem futni néhanapján, esténként amikor időm és kedvem is volt hozzá, és nekem bizony nem túl sok idő alatt rengeteget véknyult. A karodra meg súlyzó... :):) Próbáld ki. Hidd el, szerintem sikerülni fog.

És tényleg békülj ki magaddal, és inkább azt hangsúlyozd ki amit szeretsz, ne azt amit nem. Ha szereted magad és mosolyogsz, akkor mindenki arra fog figyelni és nem arra hogy esetleg nagy a vádlid.. ;-))

2011. jan. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Az nem ápoltság, hogy műtétkre jársz a "tökéletes" alakért..

Az ápoltság nem itt kezdődik..

Egy munkahelyen, egy állásinterjún hidd el nem a rádrakódott 3 kiló felesleget fogják mérlegelni, hanem a kiállásodat, meggyőzőkészségedet, adott esetben tudásodat.

Az jó, ha odafigyelsz az étkezésre, de elegendő, ha csak este 6 után nem eszel, minden nap mozogsz egy órát (javasolni tudom a zumbát:

[link] )

mellette rendes edzéstervvel súlyzós edzést, előtte 20 perc kardio (heti 3 alkalom). Nem tudom elképzelni, hogy ha ezt betartod, rajtad maradna a felesleg.

Sok sikert hozzá, sajnos anyagilag ez havi 15-re rúg (nekem legalábbis annyi).

2011. jan. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

nekem a csípőcsontomra és bridzseszre rakódik....

onnan nem tudom letornázni - ha baromira lefogyok (csontos arc, szánalom vékony kar, 0 mell, akkor eltűnik)


szóval nekem is a zsírleszívás lett volna a megoldás. Most már öreg vagyok (szülés után, betegség után) úgyhogy már lófaszt sem jelentene.

2011. jan. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!