Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 18 eves lanynak javasolt a...

18 eves lanynak javasolt a zsirleszivas? (159 cm es 55 kg)

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 15:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem javasolt, és ha ép eszű, korrekt orvost keresel fel, akkor nem is vállalja.

Ha a doki a "pénzért mindent" kategóriás, akkor bármit megcsinál, felvarrja a mellbimbód is a homlokodra, csak fizess. TE tudod, hogy ilyen orvos keze alá fekszel-e.


18 évesen, ezzel a súllyal zsírleszívás szerintem egyszerűen csak nevetséges. Ennyire lusta nem lehetsz, hogy nem vagy képes naponta fél órát mozogni.

Egy csomó olyan 40-es nőt ismerek, akik bomba alakkal rendelkeznek több gyerek után, nagyon csinosak, nem palsztikáztatnak, ellenben dolgoznak, házimunkát végeznek, gyereket nevelnek, de képesek mellette mozogni.


:S

2011. jan. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Neked egyáltalán nincs szükséged zsírleszívásra... Gondolom nem is a súlyoddal van a gondod, hanem, h nem vagy elég feszes. Ezen viszont a sport fog segíteni, nem bármiféle plasztikai műtét.
2011. jan. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Tornázz vagy sportolj b*meg ne mindent a leglustább módon próbálj elintézni, omg!!!!
2011. jan. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
En rajtam nincs sok zsir,viszon vastag a vadlim, es akrom :S Es ha edzek akkor az csak meg vastagabb lesz!
2011. jan. 17. 16:15
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne add magad sarlatánok kezére, lécci! A zsírszívás a karon és a vádlin még gyerekcipőben jár. Van egy ismerősöm, tiszta göröngy lett tőle a lába. Ezt akarod? Inkább békülj meg önmagaddal, szeresd Magad, úgy, ahogyan vagy. Így fog más is szeretni! Ne dőlj be a külsőségeknek, a lelki tartalom sokkal fontosabb. Biztos vagyok benne, hogy nagyon szép arcod van.
2011. jan. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Koszi, ez a valasz tok aranyos volt toled,Igazad is van, meg kell bekelnem magammal, csakhat a mai vilagban a kulso nagyon is sokat szamit. :(
2011. jan. 17. 18:47
 7/26 anonim ***** válasza:

Első vagyok: Nekem is "vastag" a vádlim és a karom a mai ideálhoz képest: rotlingbetét fejjel.

A pasik úgy bomlanak utánam, hogy csak na.

Marilyn Monroe is ilyen típus volt, csak 42-es ruhát is hordott mellé.


A sporttól lehet, hogy nem lesz vékonyabb, de formásodni fog a lábad és a karod is. Ártani még nem ártott senkinek.


Azzal meg ne foglalkozz, ma milyen az ideál, mert a férfiak 100%-nak soha nem fog ugyanaz tetszeni.


:D

Egyébként zsírleszívás után más testrészeken fogsz jobban hízni, mint előtte. Inkább gömbölyű vállak, mint nagy segg, nem?

2011. jan. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Hat igen, de problema ott kezdodik, hogy a fenekem es kerek, es hat nem a legkisebb :S
2011. jan. 17. 19:27
 9/26 anonim ***** válasza:
Neked a sport javasolt. Sok tini már úgy akar plasztikai műtétre menni, mintha műkörmöshöz, vagy fodrászhoz menne. Pfff...
2011. jan. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
A zsírleszívás csak pillantnyi "segítség".Ráadásul meg vannak a veszélyei mint minden műtétnek.
2011. jan. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!