Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 18 eves lanynak javasolt a...

18 eves lanynak javasolt a zsirleszivas? (159 cm es 55 kg)

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 15:17
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Hogy lehetsz ilyen lusta 18 évesen? Mozogjál, ne a gép előtt zabáld a csipszet..persze.
2011. jan. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
A sportolástól nem lesz nagyobb a vádlid.. vannak férfiak, akik a konditeremben vért izzadnak a nagyobb vádliért. Olvass már utána..
2011. jan. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
ez a plasztikai műtét - műkörmös/fodrász hasonlat szerintem durva. Rendszeresen járok fodrászhoz és plasztikai műtéten is át fogok esni hamarosan, de sosem tetetnék magamra undorító műkörmöt
2011. jan. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Kedves valaszolok! Attol, hogy kiirtam kerdesnek, hogy zsirleszivast szeretnek, meg nem jelenti azt, hogy a gep elott ulok es csipszet zabalok!

Oda figyelek arra, hogy mi eszek es delutan 3 utan mar semmit sem eszek!

Sajnos eddig akarmilyen edzest probaltam, nem segitett, a vadlim nem fog kissebb lenni a futastol.

Van kb. 3 kg feleslegem amitol megszeretnek szabadulni, de fogyokuraval mar nem sikrerul!

Szoval, addig ne irj valaszt, ameddig nem ismered a kerdezo okait, azt hogy miert irta ki a kerdest!

2011. jan. 18. 15:36
 15/26 A kérdező kommentje:

Az utolso valaszolonak!

Te milyen plasztikai muteten fogsz atesni?

En egyetertek veled, a mai nonek kell az apoltsag,ahhoz, hogy megfelelo munkahelyet kapjon.


Gondolom te se azert mesz plasztikai mutetre, mert sztripper akarsz lenni?! Csak jol akarsz kinezni :)


Koszi a valaszodat!

2011. jan. 18. 15:39
 16/26 anonim ***** válasza:
A vádid valószínű nem zsirtól vastag.Azon nem lesz mit leszívni
2011. jan. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Akkor máskor írjál háttérinfót és nem érnek ilyen atrocitások.


3 kilót meg fejen állva is le kell tudnod adni 18 évesen, bármennyi is a súlyod, és bármilyen is a testalkatod meg a gének.. Mindig mindenki erre fogja, hogy a gének a gének.. hát persze.. lehet is erre fogni. de a gének nem arról tehetnek, hogy nem tudsz lefogyni, hanem arról hogy baromi nehezen tudod tartani a leadott súlyod, mert HAJLAMOS vagy.. na itt a pont.

2011. jan. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
Már ne is haragudj de én vagyok 11 éves és ugyan ennyi kg vagyok és nem vagyok kövbér sztem ne tedd
2011. jan. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:

Igen.

Üdv: zsír

2011. jan. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
11 cm vagyok magasabb nálad és 50 kg. Bszod tudod, hogy örülnék én neki, ha 55 vagy annál több kiló lennék? Felejtsd el ezt a hülyeséget. Ha feszesíteni akarsz, sportolj.
2011. jan. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!