Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Biciklisnadrág alá mit vesztek...

Biciklisnadrág alá mit vesztek fiúk, lányok? Tangát?

Figyelt kérdés
2019. jún. 24. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
tangát vagy semmit
2019. jún. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
A tanga annyira kényelmetlen viselet és egyáltalán nem higiénikus, ahogy belevág a végbeledbe az a vékony pánt, aberrált colt, aki kitalálta. Szagoltál már tangát egy napos viselet után?? Gusztustalan! Pamut, vékony, varrás nélküli fehérnemű a legideálisabb. Ilyen hőségben még egy tisztasági betét sem árt.
2019. jún. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%

Én tangát. Vannak ilyen nejlon-spandex szerű sport tangáim, olyasmi anyagúak mint a feszülős biciklis/futónadrágok, csak sokkal vékonyabb. Jó, mert szellősebb, és elvezeti, nem pedig felszívja az izzadságot, mint egy pamut tanga. Sportoláshoz sokkal kényelmesebb, mint bármi más. :)


De amúgy hétköznapokra is szeretem, mert ilyenkor nyáron rövidnadrág alatt is sokkal szellősebb, mint a sima pamut férfi tangáim.


F

2019. jún. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én semmit sem szoktam mert az úgy van kitalálva
2019. jún. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Normál bugyit, mert a tanga vágja a .... Na szóval ott hátul.
2019. júl. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!