Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van manapság annyi gumi...

Miért van manapság annyi gumi goth, pláza dark és babybat?

Figyelt kérdés

Miért nincs mai gothok nagy részének öltözködési, zenei, irodalmi és egyáltalán bármilyen ízlése? Mit lehetne csinálni, hogy kicsit javuljon a helyzet?


Angliában, Németországban is ismertek a sz@r zenék, de ott gáz Mansont meg HIMet hallgatni, meg "gothic girl" feliratú pólóban lenni...


2010. júl. 4. 13:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
81%
Miért gondolod,hogy másoknak nincs ízlésük? Arra nem gondoltál, hogy esetleg a te ízléseddel nincs rendben valami? Mindenki olyan zenét hallgat, olyan ruhákat vesz fel és olyan könyveket olvas, ami neki tetszik.
2010. júl. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Hmmm? Lehet hogy én vagyok az ízléstelen mert nem szeressem a Zalkonytot Róbertpátiszonnal?

Érdekes gondolat.

2010. júl. 4. 13:41
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem is egyetértek veled, öltözködésben. A többibe nem szólok bele, mert pl az a fajta irodalmi ízlés nem feltétlenül csak a gothokra jellemző. De a ruháiktól rosszul vagyok.
2010. júl. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Én se szeressem a Zalkonyatot Róbertpátinszonnal!!!
2010. júl. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
70%
2.vagyok a "Zalkonyatot" én is utálom, mind könyben, mind filmben.
2010. júl. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
56%
Első vagyok, az Alkonyatot én sem szeretem, de ettől még nem mondom azokra, akik szeretik, hogy ízléstelenek. Csak más ízlésük van, mint nekem. Nem értem, miért fáj ez neked.
2010. júl. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Igazából nem az zavarnának, ha lenne legalább ennyi jó ízlésű goth is.


Szerintetek hogy lehetne egy kicsit csiszolni őket, vagy rávezetni, hogy van zene ezeken túl is? Meg, hogy lehet gothak lenni felnőttként is jó ízléssel, nem csak kiskamaszként anyuci megbotránoztatása céljából?

2010. júl. 4. 14:10
 8/28 anonim ***** válasza:
90%

Miért akarsz te másokon változtatni, arra nem gondolsz hogy ők bizony így érzik jól magukat?

És attól hogy goth vagyok nehogy már csak goth zenét hallgathassak, semmi mást. Meg nehogy már mindig trú goth ruhákba kelljen járkálnom, csak hogy más trú gothoknak megfeleljek.

2010. júl. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
most komolyan csak nekem fordul fel a gyomrom ettől a sok felszínes pózertől? és még nekik áll följebb :P
2010. júl. 4. 14:52
 10/28 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem nem érdemes "csiszolni" őket. Aki intelligens és tényleg goth (mondhatni "trúúú") az szerintem túllép Mansonon és társain,aki meg azért goth mert az menő,az úgyis mű marad,bármit csinálsz vele.


Az eredeti kérdésre válaszolva: semmit se lehet csinálni. A goth is "menő" lett,és ha valami divatba jön akkor 100% hogy megjelennek a pózerek is.

2010. júl. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!