Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet aranyos mamuszokat...

Hol lehet aranyos mamuszokat venni manapság?

Figyelt kérdés
Jön a hideg, barátnőm fázós, és valami aranyos, nagy, szőrös mamuszt szeretnék neki. Kutyusos, cicás, birkás, bármilyen szóba jöhet, csak meleg legyen, és aranyos. A legjobb a rózsaszín jetilábas mamusz lenne, ha látott valaki, kérem jelezze
2011. okt. 11. 03:42
 1/4 anonim ***** válasza:
nézz körül a Humanicban, ott vannak cuki mamuszok:)
2011. okt. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a rózsaszín jeti lábas a tescoban szokott lenni :)

néha ott is vannak cuki mamuszok, bár most még nem láttam. De tavaly tuti hogy volt olyan...

Esetleg deichmann, humanic?

2011. okt. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Deichmannban nagyon cuki nyuszisat láttam :)
2011. okt. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, Deichmannban csak gyerekeknek vagy 30-37es de tényleg aranyos mamuszok, viszont nekem 40es kéne, hálistennek találtam a tescoban egyetlen egy jetis mamuszt(szerintem tavalyról maradt) és pont 40es volt. Remélem örülni fog neki a kedvesem, végülis ilyet szeretett volna. Tescoban amúgy aztmondták hogy november közepe fele lesz majd nagy mamusz szálítmány. Akik esetleg olvasnák a postot :)
2011. okt. 12. 01:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!