Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezek a ruhák szerintetek jól...

Ezek a ruhák szerintetek jól állnak vékony lányoknak?

Figyelt kérdés

Találtam pár ruhát, amik tetszenek, csak félek, h nem fog jól állni, vagy nevetségesen fogok kinézni.

A baj, h sajnos elég vékony vagyok, nem azért mert nem eszem vagy fogyóznék, alapból ilyen vékony vagyok. (165 cm/42kg. Szerintetek hogy állna? Melyikek azok, amelyeket inkább ne vegyek fel?


Itt vannak a ruhák: [link]


És itt van kép rólam: [link]


2010. júl. 3. 16:12
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Én is vékony vagyok, a kislányom is az, folyton szekálják, pedig nagyon csinos, tudod sokan irigységből szólnak be!!!!!!!!!Ezt ne feledd, sok év tapasztalata ez. tudnék mesélni, azokról, akik tönkretették az önbecsülésemet kamasz koromban, most csak lesnek, és 20 év után bevallják, hogy mindig irigykedtek rám, akkor meg teljesen kikészítettek a szekálásokkal. Ne foglalkozz azzal, ki mit mond, érezd jól magad, sugározzon belőled, hogy elfogadod magad ilyennek, akkor más is elfogad!
2010. júl. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot:) Próbálok én mindig magabiztos lenni több kevesebb sikerrel. Általában ilyenkor nyáron szoktam összegyüjteni az "erőmet". Új ruhák, új haj stb:) Legalább eddig nem piszkálnak az osztályban:)
2010. júl. 6. 10:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!