Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezek a ruhák szerintetek jól...

Ezek a ruhák szerintetek jól állnak vékony lányoknak?

Figyelt kérdés

Találtam pár ruhát, amik tetszenek, csak félek, h nem fog jól állni, vagy nevetségesen fogok kinézni.

A baj, h sajnos elég vékony vagyok, nem azért mert nem eszem vagy fogyóznék, alapból ilyen vékony vagyok. (165 cm/42kg. Szerintetek hogy állna? Melyikek azok, amelyeket inkább ne vegyek fel?


Itt vannak a ruhák: [link]


És itt van kép rólam: [link]


2010. júl. 3. 16:12
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Jajj még egy kérdés: Szerintetek az a 7.-es számú nadrág milyen cipővel lenne még jó? Mert nem igazán vagyok az a magassarkú típusú, nem bírok benne menni?:)
2010. júl. 3. 22:12
 12/22 anonim ***** válasza:
Sztem tök jó alakod van, és sztem a cicid is pont jó szval ne ne sajnáld h így nézel ki:) Én 170cm vagyok 51kg és 17 éves, és sokkal kisebb a mellem mint neked, pont olyat szeretnék mint a tiéd :D. Szerintem jól állnának azok a ruhák :)
2010. júl. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Sztem jóóóó:)
2010. júl. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
Az alakoddal nincs semmi gond, ezt biztos te is jól tudod....A képeken lévő ruhák nagyon jók lennének, de csak akkor vásárold meg, ha az egyéniségedhez passzol, és jól érzed magad benne. Az önbizalmadat kellene kicsit erősíteni szerintem! Mert az alakod csinos, biztos sokan irigykednek is rád...Nekem is minden bajom volt fiatalabb koromban, mert 170 cm-hez 50kg voltam, de ma már büszke vagyok arra, hogy 3 gyermek után ugyanolyan karcsú maradtam-38 évesen rám jön még a lánykori nacim! Tehát a tanács: szeresd így magad, ahogy vagy!
2010. júl. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

sztem is jól állna:)

én is 165 cm vagyok de én 47 kg ,viszonta test alkatom szinte ugyan olyan mint a tiéd (kép alapján), az az 5 kg sajnos nem nagyon látszik rajtam....érdekes..xd:S

16/L

2010. júl. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

sztem jól állna, de inkább próbáld fel a boltban, mert csak úgy látod legjobban

amúgy nagyon jól oszlik el az alakodon az a kevés husi is...sokkal vékonyabbnak gondoltalak a kilóid alapján, de a képen tök jól nézel ki, és tök jó cicid van

én csak 2 centivel vagyok magasabb nálad, de cserébe 9 kilóval nehezebb, a cicim meg kisebb...

23L

2010. júl. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Köszi mégegyszer. AMúgy fura, meg így élőbe nem igazán szokták dícsérni az alakom. Esetleg olyan ismerőseim, akik ducibbak és szeretnének lefogyni, azok megjegyzik, h milyen jó nekem. De van aki meg lenézően megjegyzi, h milyen vékony vagyok, deszka vagyok stb. Mondjuk így tényleg nem nagy az önbizalmam, mert úgy nöttem fel, h piszkáltam a súlyommal. Orvoshoz sem megyek már el ha beteg vagyok, mert mindig elküld vérvételre:/


Na mind1, nagyon köszi, hogy írtatok:) Amúgy igen, passzol a stílusomhoz, igaz nem sok féle ruhám van, nem nagyon szoktam találni magamnak:)

2010. júl. 5. 20:01
 18/22 anonim ***** válasza:
első link első kép..:P :D:D amúgy csinos lehetsz;)és a lényeg neked tetszen.. amúgy biztos nem fognak kinevetni:p sőt..:D
2010. júl. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

és én is vékony vagyok csak fiú..:D engem is mindig baztatnak hogy de vékony ez a gyerek kb egy ilyennel leszerelem hogy: Én se mondom hogy milyen kövér vagy.. akkor általában elhalgatnak: )

16/F

2010. júl. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Vékony lányoknak több ruha áll jól, mint a kövéreknek.

Én is elég vékony vagyok. És szinte bármilyen ruhát felvehetek:)

Annál jobb, mint hogy a hájad buggyanna ki:P

2010. júl. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!